Lai tiktu mājās, Āgenskalnā iereibis vīrietis uztic savu mašīnu nepazīstamam garāmgājējam

© Rīgas pašvaldības policija

26.maijā neilgi pirms pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Āgenskalnā, ievēroja kādu “Volkswagen” markas transportlīdzekli, kas tika vadīts nepārliecinoši. Policisti nolēma automašīnu apturēt.

Pasažieris notikuma dienā bija lietojis grādīgos dzērienus, tāpēc nolēmis pats nesēsties pie sava spēkrata stūres, bet auto vadīšanu uzticēt kādam diennakts veikalā nejauši sastaptam vīrietim.

Sarunas laikā no autovadītāja noskaidrots, ka pasažiera vietā sēž transportlīdzekļa īpašnieks. Pasažieris notikuma dienā bija lietojis grādīgos dzērienus, tāpēc nolēmis pats nesēsties pie sava spēkrata stūres, bet auto vadīšanu uzticēt kādam diennakts veikalā nejauši sastaptam vīrietim.

Jaunais vīrietis kungu piekritis aizvest uz mājām, lai gan pats pirms tam bija lietojis alkoholu. Kad policisti izpalīdzīgajam kungam lūdza uzrādīt autovadītāja apliecību, viņš apgalvoja, ka to aizmirsis mājās. Tomēr, veicot personu datu pārbaudi, atklājās, ka šoferis nemaz nav ieguvis autovadīšanas tiesības.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki turpmāko procesuālo darbību veikšanai.