Ūdensvada avārija Rīgā: Slēdz satiksmi Vagonu ielā
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme. ©F64

Ūdensvada avārijas dēļ šodien uz laiku ir slēgta transportlīdzekļu satiksme Vagonu ielā, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Līdz ūdensvada avārijas likvidācijas darbu pabeigšanai uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Ūdensvads Vagonu ielā otrdien pārrauts, SIA "Binders" darbiniekiem rokot tranšeju, aģentūrai LETA apliecināja "Binders" pārstāve Vita Noriņa.

Viņa skaidroja, ka patlaban "Binders" pārstāvji kopā ar SIA "Rīgas ūdens" darbiniekiem apzina bojājuma un nepieciešamo remontdarbu apmēru. "Šķiet, ka bez ūdens piegādes palikusi viena dzīvojamā ēka. Centīsimies bojājumu novērst pēc iespējas ātrāk, vai to darīs "Binders", vai arī pilnībā pārņems "Rīgas ūdens", patlaban nevaru prognozēt. Tāpat nevar pateikt, cik ilgu laiku prasīs ūdensvada remonts," sacīja Noriņa.

Ūdensvada avārijas likvidācijas darbi varētu noslēgties šovakar, prognozē departamentā.

SIA "Rīgas Ūdens" pārstāvji aģentūrai LETA apstiprināja, ka Vagonu ielā notikusi ūdensvada avārija un pašlaik notiek situācijas apzināšana, tādēļ precīzu avārijas iemeslu pagaidām nevarēja nosaukt. Vienlaikus "Rīgas Ūdens" pārstāvji šobrīd atturējās prognozēt, cik ilgs laiks avārijas likvidācijas darbiem būs nepieciešams.