Komentāri / Jurists Klementijs Rancāns: Mūsu protesti Rīgas domes varenību nav satricinājuši
 

25 komentāri

nnesatricinās
kādi nilam ir miesassargi - liekas krievu bandīti no 90-gadiem savākušies vienviet.
12.aprīlis, 7:48 Atbildēt
RRaimonds
Njā ... Nilam miessargi ir labi ... suņi rej .. bet viņš tik iet tālāk .. :)
Nila miessargi - tas ir rīdzinieku vairākums, kuri viņam uzticas un viņu atbalsta.
12.aprīlis, 9:08 Atbildēt
HHmm
Vai maz nezināms, kas ir Rīgas vairākums, kas Rīgu "atbrīvoja"?
13.aprīlis, 18:22 Atbildēt
IIlze
Rīgas domes institūcijas pretttiesiski, vardarbīgi uzliek par pienākumu Tirzas ielas 3/2 dzīvokļu īpašniekiem maksāt NĪN summu par nezināmu zemes gabalu un uzsāk psiholoģisku cilvēku ietekmēšanu ar draudiem, bet Tirzas ielas 3/2 dzīvokļu īpašnieki vēlēšanu dienā skries balsot par Nilu Ušakovu! Te pat zirgam jāsmejas cik tupi ir rīdzinieki!
12.aprīlis, 7:56 Atbildēt
RRaimonds
Kur tur kāds prettiesiskums? .... ja tur tāds būtu, tad Tieslietu ministrs (kurš ir NACISTU kontrolē) ... to jau sen butu atcēlis .. :)
12.aprīlis, 9:10 Atbildēt
JJanis
Pirms vēlēsanām Jugla uz satiksanos ar vēlētajiem ieradās ar 4.miesas sargiem,un sargu uzvedība neatbilda apsardzes darbibas likumiem.
12.aprīlis, 12:00 Atbildēt
nnoko
Ko dara opozicija-vai izlaidusi tvaiku.
12.aprīlis, 12:10 Atbildēt
kkoko
opozīcijas klauni izpūš visu tvaiku caur svilpi - "vēlēšanas" nāk!!!!
12.aprīlis, 19:32 Atbildēt
AAramess
Ļoti prtofesionāls situācijas skaidrojums. Paldies Rancānam. Bet vai Rīgas deputāti sāks kaut ko darīt? Varbnūt jālieto asākas protesta formas?
12.aprīlis, 18:25 Atbildēt
SSelekts
Mēs jau neprotestē. Protestē Jūs.
12.aprīlis, 18:28 Atbildēt
446,59
- Summējam - ko jūs gribat panākt?

- Mēs lūdzam Rīgas domes deputātus: - (..) - atsaukt zemes nomas maksu 34,37 eiro par Rīgas domes zemi Tirzas ielā 3a, (..); - atcelt zemes īpašuma nodokļa maksu par summu 10,02 eiro, (..); - atcelt īpašuma nodokļa maksu par summu 2,20 eiro.

VISA ŅEMŠANĀS PAR 46,59 EIRO UZ DAUDZDZĪVOKĻU MĀJU TURKLĀT PAR VAIRĀKIEM GADIEM?!
13.aprīlis, 6:41 Atbildēt
TTu nesaprati?
Tas nav uz VISU MĀJU, bet gan uz katru dzīvokļi - vajag lasīt un saprast, tad komentēt.
13.aprīlis, 15:30 Atbildēt
SSummējam
Kopā - 46,59 X 44 = 2049, 96. Varbūt proti saskaitīt vairāk par 46,59.

Tātad, vairāk kā 2 000 n tikai no vienas mājs, bet ja Rīgas domei pieder tūkstošiem māju, cik tad sanāks? 10 mājas = 20 000. 100 mājas = 200 000 utt. Ir vērts paņirgāties par Rīgas dzimtcilvēkiem, vai ne?
13.aprīlis, 15:38 Atbildēt
iinteresanti
No kura laika NĪN rēķina dalot uz dzīvokļu skaitu nevis to platību? Visi dzīvokļi mājā nav vienādi!
13.aprīlis, 19:22 Atbildēt
NNeturpini murgojumu
Par zemes nomu, tā NĪN dala uz dzīvokļu lielumu - tev nepielec, tad nebāz savu degunu. Jo lielāks dzīvoklis, jo lielāka nomas un /vai NĪN .
Jādomā, ka mājā ir 1, 2 un 3 istabu dzīvokļi, ka 46.59 ir viens skaitlis, bet citiem dzīvokļiem, ja 2 vai 3-istabu, jau būs 56 EUR vai vairāk.
14.aprīlis, 12:11 Atbildēt
aanna
Latvija ir finanšu noziegumu lielvalsts, kurā saimnieko valsts īpašuma zagļi.
13.aprīlis, 22:05 Atbildēt
llapa
rigas dome strada labi , bet jus paskatiet ka tautas laba strada vienotibas gruppejums un saima vispar . tauta dzivo nabadziba un bezceriba , izmirst , izbrauc . cik mums maksa partika un degviela salidzinot ar citam valstim . kada medicina un dzivoklu pieejamiba neklustot par banku vergiem . runat var daudz....
14.aprīlis, 14:37 Atbildēt
IInfo
Kas ir Klementijs Rancāns?
Kas ir biedrība „Ausma”?

„Jurists”, bijušais IeM operatīvais darbinieks, bijušais Rīgas tiesas apgabala prokurors, VDK darbības pārtraukšanas valdības komisijas loceklis.
Pensionētais PSRS prokurors (komunisma idejas paudējs) par ko ir izmests 2012.gadā no partijas „Vienotība” un arī dzīvokļu īpašnieku interešu lobētājs, kurš ir māju īrnieku tiesību biedrība „AUSMA” valdes loceklis.
Dzimis: 1937; dzimums: vīrietis; tautība: latvietis; ģimenes stāvoklis: precējies. Dzīvesvieta: Rīga. Darbavietas un ieņemamie amati (arī amati politiskajās partijās, reliģiskajās organizācijās, arodbiedrībās, biedrībās vai nodibinājumos) vai - ja darbavietas nav - nodarbošanās, statuss: Denacionalizēto māju īrnieku tiesību biedrība "Ausma", valdes loceklis, jurists. Izglītība: Maskavas Augstākā skola, Minskas juridiskā nodaļa (1972), jurista kvalifikācija. Pašnovērtējums par latviešu valodas prasmi: dzimtā valoda. Kandidāta īpašumā vai valdījumā (arī sakarā ar nodibināto aizbildnību vai aizgādnību) esošie nekustamie īpašumi (to veids un atrašanās vietas): zeme, Baldones novadā, (īpašumā); kooperatīvā garāža, Rīgā, (valdījumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā). Kandidātam piederošie valsts institūcijās reģistrējamie transportlīdzekļi (sauszemes, gaisa un ūdens transporta līdzekļi - to veids, izlaides un reģistrācijas gads): vieglā automašīna AUDI 80, izlaides gads 1986., reģistrācijas gads 2000.; vieglā automašīna ŠKODA FABIA, izlaides gads 2008., reģistrācijas gads 2008.
14.aprīlis, 23:24 Atbildēt
IInfo
Dzīvokļu īpašnieku „lobists” un čekistu draugs- Klementijs Rancāns.
Kas patiesībā ir šis Klementijs Rancāns?!
K.Rancāna paustais:
1. Pašreizējais Vēlēšanu likums ir „šizofrēnisks”.
2. Vai nebūtu laiks lietas saukt īstajos vārdos un nemaskēties aiz mistiskiem nosaukumiem, jo nav tāda “komunistiskā genocīda”.
3. “SKDS reitingu dati ir politiski krimināla krāpšana – vēlētājam nolaupa balsi, lai to atdodu par ienaidnieku partijām.
Patiesībā viņa idejas un raksti ir ar KOMUNISMA piesitienu, kurus karsti atbalsta ļoti destruktīva organizācija Eiropas Savienības pretinieki- Eiroskeptiķu rīcības partija!!!
Nonsens- šis tips ir bijis iekundzējies VDK darbības pārtraukšanas valdības komisijas locekļa amatā!
Vārdu sakot īsumā palasot internetā n-tos viņa rakstus un informāciju K.Rancāns par sevi rada šizofrēniska populista iespaidu, kurš nodarbojas ar politisko „tūrismu” un nerod mieru savā vecumā.
Pēc publiski pieejamas informācijas izrādās K.Rancānam draugos ir čekisti, tādi kā Roberts Milbergs ar segvārdu „Sakoļskis” , tad rodas jautājums- Kas patiesībā bija un ir vecais PSRS prokurors Maskavas skolas absolvents„jurists”?
Ir skaidrs, ka šāda cilvēka darbības ir ļoti kritiski vērtējamas un apšaubāmas, jo neviens Maskavas skolas beigušais tāpat vien nestrādāja PSRS IM struktūrās tādos amatos!
Varbūt arī Klementijs Rancāns patiesībā ir VDK aģents???!!!
14.aprīlis, 23:26 Atbildēt
IInfo
Biedrība "Gods, Taisnīgums, Likumība" 2006-06-01 09:11:21 81.198.38.21
Biedrība Gods, Taisnīgums, Likumība Rīga, LV-1005, A/K 103, tālr./fakss 7382288 Mobilais 6124227, e-pasts: taligo@inbox.lv, Izveidota, lai sniegtu tiesisku palīdzību visiem cietušajiem no šī principa neievērošanas.. Lai saņemtu mūsu palīdzību jānosūta lietas izklāstu uz vienu no augstāk norādītajām sakaru līdzekļu adresēm. No Jums saņemtā informācija tiks rūpīgi izanalizēta, lai atrastu iespēju panākt godīguma, taisnīguma un likumības principu ievērošanu Jūsu lietā. Ar cieņu, Biedrības prezidents Jānis Ādamsons. Viceprezidents, valdes loceklis Klementijs Rancāns Lūgums Aivaram Lemberga kungam. Atsūtiet uz biedrību apsūszūbas raksta kopiju.
14.aprīlis, 23:30 Atbildēt
IInfo
Brīnums kā tādu Rancānu vēl zeme nes!?

Pašlaik viņš sadarbojas ar SC Regīnu Ločmeli-Luņovu un citām personām kuras aktīvi dara visu lai diskriditētu gan mūsu tiesu sistēmu, gan valsti parādot vissliktākajās krāsās.
14.aprīlis, 23:34 Atbildēt
IInfo
Klementijs Rancāns būtu jāsauc pie kriminālatbildības par cilvēku maldināšanu un mudināšanu uz masu nemieriem, kas regulāri izskan viņa tendenciozajos rakstos vairāku gadu garumā!
14.aprīlis, 23:39 Atbildēt
NNo sarakstes - L. Grantiņš - E. Lunis
Bet šodien par kāda kārtējā DP “cīnītāja” uzpeldēšanu- mums visiem pazīstamo Eduardu Luni.
Šīs vietnes lasītāji ir ievērojuši, ka es viņam esmu vairākkārt jautājis, vai viņam ir uzradušies padomdevēji, jo viņa uzvedība ir palikusi pavisam dīvaina. Sabiedrībā sācis izsacīties, ka L. Grantiņš esot šizofrēniķis.
Ir ievērots, ka E. Lunis apgrozās Ždānokas sabiedrībā.
Redzi, Eduard Luni, tu esi pats sevi iemetis Laiktelpas miskastē un nekad vairs no tās neizlīdīsi.
No šīs dienas tu pats sevi esi pataisījis par apsmieklu visu acīs.
Nav jau Lunis viens tāds. Visi dižie „patrioti“, sākot no Gardas, Inkina, Rožkalna un beidzot ar Lapinski, Andersonu un citien mazāk pazīstamiem „varoņiem“, DP vadībā dzied šo dziesmu, ka Grantiņš ir garīgi slims.
Tas interesantākais, ka šo „varoņu“ vārdus jūs neatradīsiet ne zem viena dokumenta, kas aizstāv latviešu tautu no šī sarkanā mēŗa !!!
Secinājums viens: Viņi visi ir šī mēŗa baciļi !
Dievs, dodi katram viņa pelnīto algu !
20.04.17 L. Grantiņš
10 Komentāri “E. Lunis saka:Grantiņam ir šizofrēniskas novirzes”
15.aprīlis, 0:16 Atbildēt
LLUNIS
Tā ir taisnība, ko es saku par Grantiņu no skatu punkta, ka man pašam nav paveicies ar veselību.

Es visu laiku organizēju, aicinu tautu uz "Tautas sapulci", lai ieviestu konstitucionālo kārtību valstī, bet ko darīt, ka Doma laukumā tā nesanāk un nesanāk. Laikam mani netur par personību, kas varu organizēt tādu pasākumu un pārņemt valsts vadību šādā sapulcē, uzskata, ka esmu slims, ka lietoju alus bumbas, izguļu grāvjus - skat publikācijas Googlē, ka izģerbjos pliks pie Ķeguma domes un drēbes sakaru ziemassvētku eglē pie domes. Vai tas ir slikti, ka tā protestēju, tās ir manas tiesības. Tā policija mani bez vajadzības bieži tramda. Man vienmēr taisnība.
15.aprīlis, 1:05 Atbildēt
LL.G.
Bet šodien par kāda kārtējā DP “cīnītāja” uzpeldēšanu- mums visiem pazīstamo Eduardu Luni.
Šīs vietnes lasītāji ir ievērojuši, ka es viņam esmu vairākkārt jautājis, vai viņam ir uzradušies padomdevēji, jo viņa uzvedība ir palikusi pavisam dīvaina. Sabiedrībā sācis izsacīties, ka L. Grantiņš esot šizofrēniķis.
Ir ievērots, ka E. Lunis apgrozās Ždānokas sabiedrībā.
Redzi, Eduard Luni, tu esi pats sevi iemetis Laiktelpas miskastē un nekad vairs no tās neizlīdīsi.
No šīs dienas tu pats sevi esi pataisījis par apsmieklu visu acīs.
Nav jau Lunis viens tāds. Visi dižie „patrioti“, sākot no Gardas, Inkina, Rožkalna un beidzot ar Lapinski, Andersonu un citien mazāk pazīstamiem „varoņiem“, DP vadībā dzied šo dziesmu, ka Grantiņš ir garīgi slims.
Tas interesantākais, ka šo „varoņu“ vārdus jūs neatradīsiet ne zem viena dokumenta, kas aizstāv latviešu tautu no šī sarkanā mēŗa !!!
Secinājums viens: Viņi visi ir šī mēŗa baciļi !
Dievs, dodi katram viņa pelnīto algu !
20.04.17 L. Grantiņš
10 Komentāri “E. Lunis saka:Grantiņam ir šizofrēniskas novirzes”
15.aprīlis, 1:08 Atbildēt