Valsts svētkos Rīgas sabiedriskajam transportam papildu reisi; braukšana bez maksas
 
©Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency

„Rīgas satiksme” atgādina, ka 18. novembrī Rīgas sabiedriskajā transportā (tramvajs, trolejbuss, autobuss) iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs braukt bez maksas. Līdz 20. novembrim tiks organizēti papildus reisi.

Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz/no pasākumu norises vietām, Valsts svētku ietvaros tiks nodrošināti papildu autobusu, tramvaju un trolejbusu reisi līdz plkst. 24:00 no pilsētas centra šādos sabiedriskā transporta maršrutos:.

18.-20. novembrī

AUTOBUSIEM 2., 3., 11., 12., apvienotajā 12., 23. un 26. (pa Akmens tiltu), 18., 23., 24., 25., 37., 40., 41., 50., 51., 52. un 53. maršrutā.

TRAMVAJIEM 1., 5., 7., 10. un 11. maršrutā.

TROLEJBUSIEM 9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27. maršrutā.

Sabiedriskais transports 20. novembrī kursēs pēc brīvdienu saraksta. Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas biļetes darba dienām, lūdzam ievērot, ka 20. novembrī braukšanas biļetes, kas paredzētas darba dienām, nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā. Minibusi 18. un 20. novembrī kursēs pēc svētdienu un brīvdienu saraksta. Atgādinām, ka par braucieniem minibusos ir jāmaksā ierastajā kārtībā.

Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārās parādes norises laikā no plkst. 13.30 līdz parādes beigām ir iespējami sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas skar Akmens tiltu, Aspazijas bulvāri, Raiņa bulvāri, Merķeļa ielu, Brīvības bulvāri, Brīvības ielu un Bruņinieku ielu.

Svinīgā pasākuma un Valsts prezidenta uzrunas laikā, kas notiks pie Brīvības pieminekļa, no plkst. 19.30 līdz plkst.21.00 ir iespējami īslaicīgi sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas skar Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri, Aspazijas bulvāri, Raiņa bulvāri, Brīvības bulvāri un Brīvības ielu.

Svētku uguņošanas laikā no plkst.21.00 iespējami sabiedriskā transporta līdzekļu kavējumi maršrutos, kas skar Akmens tiltu un pilsētas centrālo daļu.

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, 18. novembrī varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a - tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Svētdien, 19. novembrī, un pirmdien, 20. novembrī, autostāvvietās, kuras izvietotas Vecrīgā (R zona), par auto novietošanu būs jāmaksā. Savukārt A, B, C un D zonas autostāvvietas norādītajās dienās varēs izmantot bez maksas. Par apakšzemes stāvvietas Krišjāņa Valdemāra ielā 5a izmantošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.