Ušakovs noliek ziedus pie Uzvaras pieminekļa [video]

© Mārtiņš Zilgalvis/f64

Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) un vairāku bijušās Padomju savienības republiku vēstnieki šodien Uzvaras parkā nolika piemiņas vainagus pie pieminekļa "Padomju armijas karavīriem - Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem".

Ziedu nolikšanā piedalījās Krievijas vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs, Baltkrievijas, Uzbekistānas un vairāku citu bijušās Padomju savienības republiku vēstnieki, pārstāvji no Austrumāzijas valstīm, kā arī ASV militāro spēku pārstāvis.

Ziedu un vainagu nolikšanā piedalījās vairāki Rīgas domes Saskaņas centra frakcijas deputāti, kā arī tādi pazīstami politiķi kā Alfrēds Rubiks, Jakovs Pliners, Tatjana Ždanoka, "antifašists" Jānis Kuzins un citi.

Pie pieminekļa patlaban jau pulcējušies vairāki tūkstoši cilvēku un klāt nāk aizvien jauni.

Latvijā

Izbrauciens ar velosipēdu kādam Carnikavas iedzīvotājam noslēdzās traģiski. Pagaidām gan vēl līdz galam nav skaidri visi notikušā apstākļi, taču vietējie iedzīvotāji stāsta, ka vīrieša veselība strauji pasliktinājusies un viņa dzīvību vairs nebija iespējams glābt, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais