Ugunsgrēkā Rīgā gājuši bojā divi cilvēki

© Egons Ansbergs, F64 Photo Agency

Šorīt neapdzīvotā ēkā Rīgā, Dzirnavu un Satekles ielu stūrī izcēlies ugunsgrēks un tajā gājuši bojā divi cilvēki, LTV raidījumam "Rīta Panorāma" stāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Šembele.

Pirms tam LNT raidījums "900 sekundes" vēstīja, ka deg trīsstāvu neapdzīvota ēka, jo liesmas bija apņēmušas trešajā stāvā esošo dzīvokli un arī bēniņus.

Šembele stāstīja, ka izsaukums uz notikuma vietu saņemts ap plkst.4 no rīta, lai gan ugunsgrēks ir lokalizēts, dzēšanas darbi turpinās, ko cer pabeigt līdz laikam, kad sāksies intensīvāka satiksme, tādējādi neradot sastrēgumus.

Latvijā

"Un kā jums šādas VIVI algas? Attēlā tabula ar mēneša algām, te tālāk aprēķinātas gada algas: Raitis Nešpors 537 965,00, Aldis Daugavvanags 27 585,20, Mārcis Kauliņš 443 605,72," sociālajā vietnē "Threads" raksta keisssl (Kaspars Liepiņš).

Svarīgākais