Rīdziniekiem jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem

 
©F64

Rīgas domes Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka no piektdienas, 29.aprīļa, plkst.22 tiks ieviesti nopietni satiksmes ierobežojumi sakarā ar siltumtrases pārbūvi Brīvības un Pērnavas ielu krustojumā.

"Rīgas Siltums" plāno tuvākajā laikā veikt nopietnus siltumtrases rekonstrukcijas darbus, kā rezultātā virzienā no centra tiks slēgtas divas braukšanas joslas pirms Pērnavas ielas. Savukārt virzienā uz centru satiksmei tiks nodrošinātas divas joslas.

Tiem autovadītājiem, kuri izmanto bezmaksas autostāvvietas, kuras ierīkotas uz ietves, būs jāmeklē cita autostāvvieta, jo Brīvības ielas autostāvvietas šajā ielas posmā tiks slēgtas.

Lai nodrošinātu satiksmes caurplūdi, jārēķinās ar ierobežojumi arī Senču ielā - autovadītājiem būs liegts kreisais pagrieziens uz Miera ielu.

Savukārt no 3.maija līdz pat jūnija beigām šajā krustojumā paredzēti vēl būtiskāki ierobežojumi visā krustojumā. Autovadītājiem un gājējiem jārēķinās ar nopietniem satiksmes apgrūtinājumiem un papildus ceļā pavadīto laiku.

Satiksmes organizācijas speciālisti iesaka jau laicīgi plānot savu ikdienas maršrutu, rēķinoties ar satiksmes ierobežojumiem un, ja tas iespējams, apbraukt tos, izvēloties pavisam citu ikdienas maršrutu.

Plašāku informāciju par īstenoto projektu un tā nepieciešamību Jūs atradīsiet AS "RĪGAS SILTUMS" mājaslapā www.rs.lv vai pa bezmaksas tālruni 8000090.