Saistībā ar 18. novembra pasākumiem jau šodien ierobežos satiksmi 11. novembra krastmalā

 
©F64

Sakarā ar Latvijas Republikas proklamēšanas 97.gadadienas svinību pasākumiem 18.novembrī vairākās vietās Rīgā jau šodien ieviesīs satiksmes ierobežojumus.

Transportlīdzekļiem liegts apstāties un stāvēt 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai jau kopš vakardienas plkst.20. No šodienas plkst.18 līdz rītdienas plkst.23 slēgs transportlīdzekļu satiksmi šajā pašā ielas posmā.

Šodien no plkst.18 līdz rītdienas plkst.23 slēgs smago transportlīdzekļu satiksmi Eksporta ielas posmā no Hanzas ielas līdz Muitas ielai un Krasta ielas posmā no Salu tilta līdz 13.janvāra ielai.

Transportlīdzekļiem tiks liegts apstāties un stāvēt šodien no plkst.20 līdz rītdienas plkst.22 Aspazijas bulvāra abās pusēs, 50 metru garā posmā un virzienā no Kaļķu ielas līdz Teātra ielai, kā arī Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra abās pusēs, 50 metru garā posmā, virzienā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai, rīt no plkst.7 līdz 10.30 ielas abās pusēs starp Herdera laukumu un Doma laukumu, kā arī Herdera laukumā, rīt no plkst.7 līdz 15 Bruņinieku ielas kreisajā pusē, posmā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai (izņemot Nacionālo bruņoto spēku transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm), kā arī rīt no plkst.7 līdz 23 Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam (izņemot tūristu autobusus, transportlīdzekļus ar Valsts prezidenta kancelejas izsniegtajiem ielūgumiem).

Rīt no plkst.18 līdz 19.15 slēgs transportlīdzekļu satiksmi arī Krišjāņa Valdemāra ielas posmā un virzienā no Citadeles ielas līdz Raiņa bulvārim un Citadeles ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Torņa ielai.

Nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi rīt no plkst.20.30 līdz 22 11.novembra krastmalas posmā no 13.janvāra ielas līdz Kaļķu ielai (izņemot sabiedriskā transporta satiksmi un operatīvā transporta satiksmi), rīt no plkst.13 līdz 14 un no plkst.19 līdz plkst.23 Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām atļaujām).

Rīt no plkst.20.45 līdz 21.30 slēgs transportlīdzekļu satiksmi (izņemot sabiedriskā transporta satiksmi, kuru regulēs atbilstoši nepieciešamībai un operatīvā transporta satiksmi) uz Akmens tilta, Uzvaras bulvāra posmā no Valguma ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Kuģu ielai, Kuģu ielas posmā no Mūkusalas ielas līdz Trijādības ielai, Trijādības ielas posmā no Kuģu ielas līdz Valguma ielai, 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz ēkai 11.novembra krastmalā ar numuru 31 (transportlīdzekļu satiksmes apgriešanās vieta).

Tāpat no rītdienas plkst.9 līdz 19.novembra plkst.9 nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs ūdens transportlīdzekļu satiksmi Daugavas akvatorijā starp Akmens tiltu un Vanšu tiltu (izņemot pasākuma dalībnieku ūdens transportlīdzekļus ar organizatoru izsniegtajām caurlaidēm).

Neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt Satiksmes vadības centram pa bezmaksas informatīvo tālruni 80003600.