VIDEO: Policija izglābj vīrieti, kurš dzērumā ielec Daugavā

© Rīgas Pašvaldības policija

31.oktobrī pirms pulksten pieciem rītā pašvaldības policijas Vecrīgas patruļas darbinieki no policistiem Videonovērošanas centrā saņēma informāciju par vīrieti, kurš, būdams spēcīgā reibuma stāvoklī, uzvedas neadekvāti un, iespējams, gatavojas lēkt Daugavā.

Pāris minūšu laikā ierodoties notikuma vietā, kopā ar notikušā aculiecinieku apsekots Daugavas krasts un ūdenī pamanīts vīrietis, kurš jau periodiski pazuda zem ūdens. Policijas darbinieki vīrietim pameta policijas norobežojošo lentu un, kad vīrietis lentu bija satvēris, tika noturēts virs ūdens un gar apmali aizvirzīts uz laivu piestātni, kur viņu izdevās satvert un izvilkt no ūdens. Nogādāts drošībā, vīrietis sāka uzvesties agresīvi, tika nomierināts un noguldīts zemē.


Izglābtais vīrietis nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu rokās.

Latvijā

Daudz tiek runāts un darīts, lai sabiedrībā izskaustu vardarbību pret sievietēm. Bet kā ir ar vardarbību pret vīriešiem? Vīrieši un pusaudži lielākoties klusē un slēpj pret viņiem vērstās vardarbības faktus. Kāpēc? Tāpēc, ka viņi uzskata: vardarbības upura statuss ir apkaunojošs. Turklāt tiesībsargājošajās iestādēs uz vīriešiem lūkojas kā uz otrās šķiras upuriem, sak, ko tu te gaudo, savas problēmas tev kā vīrietim jārisina pašam! Par šo situāciju saruna ar pusaudžu psihoterapeitu, Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītāju Nilu Saksu Konstantinovu.