Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze tiksies ar barikāžu laika žurnālistiem

Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze trešdien, 20.janvārī, svinīgā kopā sanākšanā Saeimas namā tradicionāli tiksies ar 1991.gada barikāžu laika žurnālistiem.

Uz pasākumu aicināti vairāk nekā 120 barikāžu laika aktīvisti, kuri 1991.gadā iesaistījās tā laika notikumu atspoguļošanā.

1991.gada barikāžu laika notikumu atcere katra gada janvārī kļuvusi par ikgadēju Saeimas tradīciju. Viens no pasākumiem, kas iedibināts 8.Saeimas laikā, ir Saeimas priekšsēdētāja tikšanās ar tajā vēsturiskajā laikā strādājušajiem žurnālistiem.

Pēc Saeimas priekšsēdētāja Gundara Daudzes iniciatīvas pagājušā gada nogalē gan Latvijas Žurnālistu savienība, gan redakcijas un jebkurš cits interesents tika aicināts ziņot par barikāžu laikā aktīvajiem mediju darbiniekiem. Atsaucoties šim aicinājumam, pieteikti vairāk nekā 50 līdz šim neapzināti tā laika žurnālisti.

Latvijā

Ikvienam autovadītājam ir nācies redzēt beigtu meža dzīvnieku ceļmalā vai pat uz brauktuves. Notriekti aļņi, stirnas un citi zvēri diemžēl nav retums – īpaši pēdējos gados, kad meža dzīvnieku populācija pieaug, un līdz ar to aug arī ar tiem saistīto satiksmes negadījumu skaits. 360 Ziņu skatītājs atsūtījis video ar notriektu alni, norādot, ka beigtais zvērs ilgstoši guļ nesavākts. Kurš īsti ir atbildīgs par notriekto dzīvnieku aizvākšanu, skaidroja 360 Ziņas.

Svarīgākais