Eda Šīrana koncertā Rīgā "saļimušas" 15 jaunietes

© F64

Vakar dziedātāja un komponista Eda Šīrana uzstāšanās laikā pēc palīdzības pie mediķiem vērsušās 15 meitenes, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Viņa norādīja, ka neviens pasākuma apmeklētājs pēc palīdzības sniegšanas netika hospitalizēts. Bukša stāstīja, ka šādas situācijas rodas visos masu pasākumos gan telpās, gan brīvā dabā un tam nav nekādu konkrētu iemeslu.

Jau ziņots, ka vakar,16.februārī, "Arēnā Rīga" pirms Šīrana uzstāšanās vairākas meitenes teju zaudēja samaņu un pēc palīdzības vērsās pie tuvumā dežūrējošajiem mediķiem.

Kā novēroja aģentūra LETA, viena pusaudze pēc iesildītāju uzstāšanās saļima. Viņu noķēra apsardzes darbinieki, kuri meiteni aizveda pie "Arēnā Rīga" dežūrējošajiem mediķiem.

Vēl dažas jaunietes pašas devās pie mediķiem. Arī mediķi pēc koncerta aģentūrai LETA apstiprināja, ka vairāki apmeklētāji pie viņiem vērsušies ar sūdzībām par sliktu pašsajūtu.

Latvijā

Latvijas patiesos nodomus “Rail Baltica” naudas apgūšanā jau sen kā atklājusi “Neatkarīgās” 2017. gada 2. novembra publikācija ““Rail Baltica” būs vismaz tramvajs no Rīgas uz lidostu”. Lietuva tajā paša laikā cerēja izmānīt Eiropas Savienības naudu, lai “Rail Baltica” vietā uzbūvētu Eiropas standarta sliežu ceļu no Viļņas uz Poliju. “Rail Baltic” oficiālo līniju noturēt kādu laiku vienatnē centās Igaunija, taču arī tā tagad dekorē Tallinu pēc Rīgas parauga.