Tuvojoties vakaram, 11.novembra krastmalā pieaug Rīgas svētku apmeklētāju skaits

uvojoties Rīgas svētku vakara koncertiem 11.novembra krastmalā pēcpusdienā pieaug svētku apmeklētāju skaits.

Kā novēroja aģentūra LETA, pēcpusdienā krastmalā pulcējas vairāki simti cilvēku, daudzi ieradušies ar bērniem, lai baudītu piedāvātās bērnu izrādes.

Citi, savukārt, klausās turpat krastmalā notiekošos koncertus, atlaižoties krastmalas promenādes zālītē.

Tuvojāties vakaram, cilvēku krastmalā kļūst arvien vairāk.

Sabiedrisko kārtību svētku norises vietās uzrauga policija.

Kā ziņots, Rīgas svētku svinības turpinās šodien ar dažādiem krāsainiem pasākumiem, noslēdzoties šodien vakarā plkst.22.45, kad rīdziniekus un pilsētas viesus priecēs svētku uguņošana.

Latvijā

Aprīlī Rīgas pilsētas tiesa krimināllietā par apzinātu nepatiesu ziņu sniegšanu valsts institūcijai kādu 14. Saeimas vēlēšanu deputāta kandidātu sodīja ar probācijas uzraudzību uz diviem gadiem. Prokuroru piemērotais sods apmierina, tāpēc viņš neplāno lūgt pilnu spriedumu, informē Latvijas Republikas prokuratūra.

Svarīgākais