Rēzekne

11.apr 2017
Pirmdienas vakarā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova informēja, ka Rēzeknē uzspridzināta vieglā automašīna.
 
23.feb 2014
Šodien Rēzeknē, Latgales vēstniecības "Gors" Lielajā zālē svinīgi tiks pasniegta Latgaliešu kultūras gada balva "Boņuks", ko par mūža ieguldījumu saņems kordiriģente, mūzikas pedagoģe Terēzija Broka, aģentūru LETA informēja Latgales vēstniecības "Gors" Mārketinga nodaļas vadītāja Aija Eriņa.
 
19.jūl 2013
No 2. augusta līdz 4. augustam Rēzekne - pilsēta Latgales sirdī - svinēs 728. dzimšanas dienu, kas šogad noritēs kino zīmē un savīsies ar Starptautisko Baltijas jūras reģiona valstu īsfilmu festivālu "OPEN PLACE", tāpēc pilsētas svētku moto šogad skan "Dzīve kā kino…" un svētki būs piepildīti ar aktivitātēm, kas ļaus izjust kino gaisotni pilsētas vidē. Aicinām rēzekniešus un viesus izbaudīt kino, koncertus un mākslas performances, piedalīties dažādās radošās aktivitātēs.
 
15.jūl 2013
Par godu Rēzeknes kādreizējam nosaukumam Rēzeknes pilsētas dome aizsāk pilsētā jaunu tradīciju un aicina dāvināt pilsētai rožu stādus, tos stādīt un rūpēties par tiem.
 
2.jun 2013
Rēzeknē pašvaldību vēlēšanās uzvarējusi pašreizējā mēra Aleksandra Baraševiča pārstāvētā "Saskaņas centrs" (SC), par kuru nobalsojuši 48,34% vēlētāju, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotie dati.
 
24.mai 2013
25.un 26.maijā Rēzeknē visi aicināti uz Festivāla parka atvēršanas pasākumiem, ieeja gan dienas pasākumā, gan vakara koncertos un nakts diskotēkā bez maksas!
 
9.mai 2013
Līdzīgi kā Rīgā un Daugavpilī politisko partiju apvienības "Saskaņas centra" saraksts pirmais vēlēšanu biļetenu kaudzītē būs arī Rēzeknē, aģentūra LETA noskaidroja vēlēšanu komisijā.
 
3.mai 2013
Rēzeknē ir uzsākta parakstu vākšana atklātai vēstulei, kas adresēta satiksmes ministram Anrijam Matīsam, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Edmundam Sprūdžam un Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājam Aleksandram Bartaševičam. Vēstulē tiek salīdzināts vispārējais Latvijas un mūsu Baltijas kaimiņu Lietuvas un Igaunijas ceļu stāvoklis, kā arī tiek atzīmēts Rēzeknes ielu kritiskais stāvoklis.
 
24.feb 2013
Rēzeknes slimnīcas vadība, iegādājoties jaunu kompjūtertomogrāfu, kurš ir tikpat jaudīgs kā vecais, un utilizējot veco diagnostikas iekārtu, ir rīkojusies nesaimnieciski, aģentūru LETA informēja kādas organizācijas pārstāvis, kas nevēlējās publiskot savu vārdu.
 
10.feb 2013
Rēzeknes pilsētas domes deputāti apstiprinājuši grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos, kas nosaka, ka turpmāk par pilsētas teritorijā izvietojamajiem priekšvēlēšanu aģitācijas materiāliem būs jāmaksā.
 
2.jan 2013
Daudzi Rēzeknes daudzdzīvokļu dzīvojamo namu iedzīvotāji gadu miju sagaidījuši ar sadzīves atkritumiem piekrāmētos pagalmos, aģentūru LETA informēja Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.
 
15.nov 2012
Šodien plkst.16.15 Rēzeknes slimnīcas glābējsilītē tika ielikta augustā dzimusi meitenīte, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāvji.
 
24.okt 2012
Par prioritāti nākamajam plānošanas periodam Rēzeknes pilsētas dome izvirzījusi ekonomikas veicināšanu un pilsētas industrializāciju. Kas slēpjas zem šiem vārdiem, vairāk stāsta Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.
 
24.okt 2012
SIA Rēzeknes slimnīca darbojas kā daudzprofilu neatliekamās medicīniskās palīdzības stacionārs un savā darbībā virzīta uz intensīvu, sarežģītu slimību ārstēšanu, apkalpojot ne tikai Rēzeknes pilsētas un rajona, bet arī blakus esošo reģionu iedzīvotājus.
 
24.okt 2012
Izstrādes procesā ir siltumapgādes jaunā tarifa projekta izstrāde, ko tuvākajā laikā pašvaldības uzņēmums a/s Rēzeknes siltumtīkli iesniegs izskatīšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai.
 
24.okt 2012
Atbilde uz virsrakstā uzdoto jautājumu palikusi neatbildēta! Taču, ņemot vērā valdības uzmanību Latgales glābšanai, tā šodien ir īpaši aktuāla.
 
24.okt 2012
Pirms 10 gadiem 1. septembrī Rēzeknē tika atvērta pirmā privātskola, tās dibinātāja ir Rēzeknes–Aglonas diecēze, bīskapa, Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera Jāņa Buļa vadībā.
 
24.okt 2012
Līdz ar to, ka valdība akcentējusi Latgales nozīmi valsts kopējā tautsaimniecības attīstībā, arī ceļu infrastruktūras uzlabošanai un kopšanai šogad piešķirti papildu līdzekļi. Kopumā Latgales reģiona ceļiem šogad atvēlēts vairāk par sešiem miljoniem latu, nekā plānots, un kopējā summa pārsniedz 14 miljonus latu.
 
24.okt 2012
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) gatavojas savai 14. gadskārtējai konferencei, kurā spriedīs par elektronisko identitāti.
 
12.okt 2012
Šajā mēnesī vēl divās tiesas sēdēs Latgales apgabaltiesā turpināsies apsūdzēto nopratināšana krimināllietā par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Rēzeknes nodaļas darbinieces nolaupīšanu, spīdzināšanu, nogalināšanu un apzagšanu pirms diviem gadiem Rēzeknē, aģentūru LETA informēja tiesā.
 
29.sep 2012
Svētdien, 30.septembrī, lieli un mazi iesācēji, amatieri un profesionāļi aicināti pievienoties lielajam skrējēju pulkam pirmajā Rēzeknes pusmaratonā. Sacensību mērķis ir popularizēt skriešanu un nūjošanu kā masu sporta veidu, veicināt veselīgu dzīvesveidu Rēzeknē, Latgalē un visā Latvijā un, protams, radīt prieku sev un citiem.
 
23.aug 2012
Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 43 izsaukumus. Kopumā dzēsti 15 ugunsgrēki, veikti 22 glābšanas darbi, bija arī seši maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos nav cietuši vai bojā gājuši cilvēki.