Spēcīgās lietavas izskalojušas ceļu Talsu novada Dursupē. Šodien visvairāk nolijis Talsu un Ventspils novadā, kur nokrišņu daudzums sasniedzis 50-70 mm, kas ir visa mēneša norma, ziņo Toms Bricis savā Latvijas Televīzijas ziņu dienesta "Facebook" kontā.
Spēcīgās lietavas izskalojušas ceļu Talsu novada Dursupē. Visvairāk nolijis Talsu un Ventspils novadā, kur nokrišņu daudzums sasniedzis 50-70 mm, kas ir visa mēneša norma.
Toms Bricis ievietojis vēl dramatiskāku video no Talsu novada, kurā redzams, kā tiek aizskaloti koki. "Šis video labi parāda ūdens spēku," raksta laika prognozētājs.
Vakardienas intensīvās lietavas nodarījušas postījumus Talsu novadā, kur pārplūdis Dursupes dzirnavezers un ūdens straume applūdinājusi apkārtējo teritoriju un izskalojusi vietējos ceļus.
Savukārt vēlāk ap plkst. 2 naktī tika vēstīts, ka netālu Talsu novadā applūdis un satiksmei slēgts arī krietni lielākais reģionālais ceļš Sloka-Talsi, kuru iespējams apbraukt pa ceļiem Stende-Lauciene-Mērsrags un Valdemārpils-Pļavas-Sviķi.