Smags ceļu satiksmes negadījums nesen noticis Saldus novada Jaunauces pagastā. 44 gadus veca sieviete, braucot pa grants autoceļu Saldus virzienā, ietriecās vienā no ceļmalā augošajiem kokiem. Kopā ar viņu spēkratā atradās arī trīs gadus vecs bērns, ziņo "Degpunktā".
Nepilngadīgo no spēkrata izcelt palīdzēja garāmbraucējs, savukārt šofere pēc sadursmes bija iespiesta transportlīdzeklī, un viņai bija nepieciešams gaidīt glābēju ierašanos.
Abi cietušie nogādāti slimnīcā.
Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.
Abi iesaistītie cilvēki guvuši vidēji smagus miesas bojājumus. Iespējams, bērns automašīnā nebija kārtīgi piesprādzēts, kādēļ arī guvis dažādas traumas galvas apvidū.