Aizbrauca makšķerēt, bet dzīvesvietā neatgriezās; Policija meklē Dmitriju

© Valsts policija

Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvalde meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1971. gadā dzimušo Dmitriju Savinu, kurš šā gada 4. martā devās uz Ādažu novadu, Dzirnezeru, lai tur makšķerētu, un dzīvesvietā neatgriezās.

Apģērbs: makšķerēšanas tērps zilā vai sarkanā krāsā, līdzi kaste ar piederumiem.

Aicinām iedzīvotājus, kuri 4. martā makšķerēja Ādažu novadā, Dzirnezerā, un redzēja Dmitriju Savinu vai kādu aizdomīgu situāciju uz ledus, atsaukties, zvanot pa tālruņa numuru 67086785 vai 112!

Latvijā

Kanādas regulatora "Health Canada" auditā Zāļu valsts aģentūras (ZVA) darbība novērtēta kā atbilstoša starptautiskajiem standartiem, līdz ar to Latvijas farmācijas uzņēmumiem, kas eksportē zāles uz Kanādu, turpmāk samazināsies administratīvais slogs, īpaši attiecībā uz zāļu reģistrācijas procesiem šajā valstī, aģentūru LETA informēja ZVA pārstāve Tanita Tamme-Zvejniece.

Svarīgākais