Latgales reģiona likumsargiem izdodas noskaidrot personu identitātes

© Ģirts Ozoliņš / F64

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas Ludzā, saistībā ar noziedzīgo nodarījumu izmeklēšanu, bija izplatījušas vairākus fotoattēlus, aicinot sniegt informāciju par personu identitātēm.

Agrā 13. februāra rīta stundā likumsargi atkārtoti sazinājās ar portāla nra.lv redakciju un informēja, ka personu identitāte ir noskaidrota.

Valsts policija izsaka pateicību iedzīvotājiem par informācijas sniegšanu un tā kā personu atpazīšana vairs nav nepieciešam, viņu fotoattēli no plašsaziņas līdzekļiem tiek izņemti.

Latvijā

Tīriet savu virtuvju tvaiku nosūcējus no eļļu nosēdumiem! Šāds secinājums radies pēc tam, kad marta pirmajā pusē Rīgā no dūmiem un liesmām nācies glābties vairākiem desmitiem cilvēku, jo sācis degt tvaika nosūcējs. Risks ir tajā, ka liesmas var uzšauties tālāk pa ventilācijas šahtu uz citiem stāviem, vēsta 360TV Ziņas.

Svarīgākais