Uz nepabeigtā veloceliņa jau pirmais upuris

© Ekrānuzņēmums

Liepājas pusē jau kopš vasaras sākuma notiek veloceliņa izbūve – tas pilsētu savienos ar 14 kilometrus attālo Bernātu ciemu, vēsta liepajniekiem.lv.

Lai gan veloceliņa izbūve vēl nav pabeigta, iedzīvotāji to jau kopš vasaras sākuma izmanto izbraucieniem. Kāds Lietuvas pilsonis šomēnes uz tā cietis sadursmē ar automašīnu.

Digital Matter icon
Digital Matter icon

Latvijā

Bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis TV24 pauda viedokli, ka sabiedrību tracina “likumīgais ārprāts” – amatu savienošana valsts pārvaldē ar vairākiem amatiem kapitālsabiedrībās. Turklāt šādi nodarbinātās amatpersonas nekaunas vēl sev aprēķināt virsstundas. Tajā pašā laikā nesamaksā publiskajā pārvaldē nodarbinātajiem – vienkārša darba veicējiem naudas nepietiek.

Svarīgākais