Daudzbērnu ģimenei piešķir dzīvokli ar tik lielām spraugām, ka tajās ligzdas vij putni

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Folkmaņu mājās spraiga diena - Jolantas bioloģiskais tēvs vēlas uzaicināt meitu ciemos, bet savukārt patēvam Marekam ir bažas par apstākļiem, kuros viņš dzīvo. Taču arī pašu Folkmaņu dzīvesvieta izraisa bažas, jo māja, kurā dzīvo ģimene, ir kritiskā stāvoklī, un pašvaldība līdz šim nav bijusi visai ieinteresēta situāciju labot.

Mājā izveidojušās tik lielas spraugas, ka tajās pat ligzdas vij putni. “Mums ir apakšīrnieki! Kā ej uz tualeti, tā tik dzirdi - čiv, čiv, čiv! Vai tad normālā mājā tā čivināsies putni? Nu nē taču!” sašutis ir Mareks Folkmanis.

Tāpat viņš apšauba mājas drošību: “Varbūt jāuzraksta iesniegums, lai visi mājas iedzīvotāji parakstās par to, ka kāds atnāk izvērtē mājas bīstamību.”

“Mēs paprasījām pašvaldībai, lai mums kā daudzbērnu ģimenei iedod lielāko dzīvokli. Viņi iedeva, bet dzīvoklis bija kriminālā stāvoklī. Bija lieli caurumi griestos, grīdās, sienās. Bija tā, ka, ejot gulēt, pa to caurumu saulīte no rīta varētu iespīdēt sejā! Es taisīju remontu, bet bezjēdzīgi. Tāpēc, ka visa māja brūk, apmetums krīt, šuves ir vaļā, viss tek iekšā no lietus, un tagad atkal tā siena brūk kopā, kuru pati pašvaldība taisīja, bet uztaisīja baigi švaki," pārdzīvojumos dalās Mareks Folkmanis.

Latvijā

Reģistrētais jaunu ārvalstu investīciju apjoms no 2023.gada septembra līdz 2024.gada jūnija beigām sasniedzis 8,7 miljardus eiro, trešdien Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēdē norādīja ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS).

Svarīgākais