Izsludināta pieteikšanās finansējumam amatieru sportam Siguldas novadā

© Unsplash

Siguldas novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes Sporta nodaļa aicina biedrības līdz 15.oktobrim iesniegt pieteikumus finansējumam amatieru sportam, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Iekšējie noteikumi "Par finansējuma piešķiršanu amatieru, veterānu un dalība Latvijas Olimpiādēs" nosaka kārtību, kādā Siguldas novada pašvaldība finansē amatieru sportu Siguldas novadā un Siguldas novada sportistu un komandu dalību valsts mēroga sporta pasākumos.

Lai pieteiktos pašvaldības finansējuma saņemšanai, Siguldas novadā reģistrētajām biedrībām, kas nodrošina amatieru sporta aktivitātes novadā, jāaizpilda pieteikuma anketa un tā jāiesniedz jebkurā Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā vai, parakstītu ar elektronisko parakstu, jānosūta uz e-pasta adresi "pasts@sigulda.lv" līdz 15.oktobrim.

Piešķirto pašvaldības finansējumu biedrības var izmantot trenera atalgojuma segšanai, dalības maksai sacensībās, kā arī sporta veida formu, inventāra un aprīkojuma iegādei vai sporta bāzu izmantošanai, ceļa izdevumu segšanai braucieniem uz un no sacensībām vai nodarbībām un citām izmaksām.

Saņemtie pieteikumi tiks izskatīti Sporta veidu un sporta pasākumu finansējuma vērtēšanas komisijā.

Latvijā

Zemkopības ministrija (ZM) no jaunā mācību gada sākuma skolās un bērnudārzos organizēs rudens programmu, kurā bez maksas dalīs rudzu maizi, lai jaunatni radinātu pie veselīga uztura, aģentūru LETA informēja ZM pārstāvji.