Liepājā piedeguša ēdiena dēļ cietis cilvēks

© f64.lv, Romāns Kokšarovs

Šonakt Liepājā piedeguša ēdiena dēļ cietis cilvēks, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst.00.15 VUGD saņēma informāciju, ka Strazdu ielā piecstāvu dzīvojamā mājā ir izveidojies sadūmojums. Otrā stāva dzīvoklī uz plīts bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens. Par spēcīgo sadūmojumu brīdināja dūmu detektors, ko sadzirdējuši kaimiņi.

Ar izbīdāmo kāpņu palīdzību ugunsdzēsēji iekļuva dzīvoklī un no tā izglāba cilvēku, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 39 izsaukumus - 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz meža ugunsgrēku, 13 uz glābšanas darbiem, bet vēl seši izsaukumi bija maldinājumi.

Latvijā

Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinājums paplašināt prezidenta pilnvaras augstu valsts amatpersonu izraudzīšanā Saeimā uzjundīja diskusijas par tautas vēlētu prezidentu. TV3 raidījums “900 sekundes” aptaujā skaidroja, kāds ir sabiedrības viedoklis šajā jautājumā.

Svarīgākais