Otrdiena, 28.maijs

redeem Vilhelms, Vilis

arrow_right_alt Latvijā \ Reģionos

Jūrmalā būs jauns “Maxima XX” tirdzniecības centrs

© Publicitātes foto

Sniedzot iedzīvotājiem plašākas iepirkšanās iespējas par zemām cenām, tiks uzsākta “Maxima XX” veikala būvniecība Jūrmalā, Dārzkopības ielā 19, tādējādi radot arī vismaz 50 jaunas darba vietas. Būvniecības laikā paredzēts veikt arī ievērojamus infrastruktūras uzlabojumus, paplašinot Pērkona un Dārzkopības ielu krustojumu, kā arī izveidot labiekārtotu atpūtas laukumu veikala teritorijā. Domājot par klientu ērtībām, veikalā būs arī citi tirgotāji un pakalpojumu sniedzēji. Veikala durvis pircējiem plānots vērts šī gada nogalē.

Jaunā “Maxima XX” veikala kopējā platība būs 3071 m2, no kuras 1700 m2 būs tirdzniecības zāle, īpašu uzmanību vēršot energoefektīvu risinājumu ieviešanā.

“Viena no “Maxima Latvija” prioritātēm ir tirdzniecības tīkla uzlabošana un paplašināšana, lai nodrošinātu arvien vairāk iedzīvotājiem visā Latvijā iespēju iegādāties ikdienai nepieciešamos produktus par zemām cenām patīkamā veikala vidē. Jaunā “Maxima XX” veikala būvniecībā Jūrmalā ir solis tuvāk iedzīvotājiem pa ceļam uz mājām, jo tas atrodas ērtā vietā iebraucot Jūrmalā. Īpašu uzmanību esam pievērsuši veikala arhitektūrai - tā apdarē tiks izmantoti dabīgi krāsu toņi, kas saskan ar apkārtējo vidi un nodrošina būves harmonisku iekļaušanos pilsētvidē, turklāt labiekārtosim veikala teritoriju priekš veikala apmeklētājam un Jūrmalas pilsētas viesiem,“ stāsta “Maxima Latvija” nekustamā īpašuma attīstības un celtniecības departamenta direktors Viktors Novikovs.

Līdz ar veikala būvniecību plānots arī apzaļumot teritoriju ar Jūrmalas pilsētvidei un klimatiskajiem apstākļiem atbilstošiem augiem un iestādīt jaunus kokus gar veikala teritoriju. Papildu tam tiks veidota labiekārtota teritorija ar soliem un veloturētājiem blakus veikala teritorijai velomaršrutā Rīga-Jūrmala.

Būvdarbus veikala būvniecībā veiks SIA “Aimasa”, būvdarbu uzraugs SIA “Baltic Construction Consultancy, būvprojekta autors un autoruzraugs - SIA “Vincents”.