Trešdiena, 17.aprīlis

redeem Rūdis, Rūdolfs, Viviāna

arrow_right_alt Latvijā \ Reģionos

VIDEO. Jēkabpilī tirdzniecības centrā nograndis sprādziens, ir bojāgājušais

© Pixaby

Jēkabpilī šorīt ap pulksten sepņiem noticis traģisks negadījums. Tirdzniecības centrā “Atpūta” sprādzis apkures katls, ir bojā gājušais, ziņo radio1.lv.

“Ierodoties notikuma vietā bija redzami dūmi un liesmas no pagraba un no pirmā stāva. Pārmeklējot telpas, tika atrasts viens bojā gājušais. Pagrabā bija noticis sprādzies, uzsprādzis katls, telpā 15 m2 platībā dega sadzīves mantas. Ir sagruva nesošās starpsienas. Notikuma vietā strādāja četras VUGD vienības - divas no Jēkabpils un pa vienai no Viesītes un Pļaviņām,” saka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Jēkabpils brigādes komandieris Dzintars Cvilikovskis.

Valsts policijas sniegtā informācija liecina, ka bojā gājušais ir 1969. gadā dzimis vīrietis, tirdzniecības centra darbinieks.

Savukārt Jēkabpils novada pašvaldības policijas priekšnieks Indulis Surkulis zināja teikt, ka šīs ēkas īpašniekam ilgstoši ir problēmas ar sadzīves atkritumu apsaimniekošanu un ēkas apkures katlā tikuši dedzināti dažādi sadzīves atkritumi, tajā skaitā pat automašīnu vecās riepas, par ko pašvaldības policija pēdējo gadu laikā ir vairākkārt sastādījusi administratīvā pārkāpuma protokolus un saukusi ēkas īpašnieku pie atbildības. Indulis Surkulis piebilda, ka īpašnieks ar policiju nesadarbojies un ignorējis policijas aizrādījumus.

Sprādziena rezultātā pagrabā esot sagruvušas nenesošās sienas, un 1. stāvā grīdā nobīdījušies paneļi, tādēļ ēkas ekspluatācija apturēta.