Svētdiena, 3.marts

redeem Marts, Tālavs, Tālis

arrow_right_alt Latvijā \ Reģionos

FOTO. Valsts prezidents darba vizītes laikā savāra ziepes. Ko par to saka tauta?

© Dmitrijs Suļžics/MN

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs piektdien darba vizītē apmeklēja Ķekavas novadu. Viesojoties Baldonē, viņš vārīja ziepes vārda tiešā nozīmē.

Ieraugot fotogrāfijas mikroblogošanas vietnē "X", tauta steidza izteikt savas domas:

"Ir tik forši, ka ir tik forš prezidents";

"Cik burvīgi vārāt ziepes! Un fotogrāfam medālis!"

"Episks prezidents un fotogrāfs. Abi labi!"

"Labie kadri, fotogrāfam cepums!"

8. decembrī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs darba vizītē devās uz Ķekavas novadu, kur tikās ar Ķekavas novada pašvaldības deputātiem, iepazina Ķekavas novada uzņēmējdarbības vidi un apmeklēja Ķekavas sociālās aprūpes centru.

“Šajā reģionālajā vizītē lielāks akcents likts uz uzņēmējdarbības vidi. Ķekavas novadā apmeklēju uzņēmumus, kas pārstāv dažādas nozares, sākot ar pārtikas un kosmētikas ražošanu un beidzot ar metālapstrādi un transporta pakalpojumiem. Par Ķekavas novadu var sacīt, ka tas lauž vairākus stereotipus par Pierīgas pašvaldībām, jo cilvēki šeit ne tikai dzīvo, bet arī strādā un cenšas aktīvi attīstīt uzņēmējdarbību novadā. Ķekavas novada vadība un uzņēmēji mērķtiecīgi izmanto ģeogrāfiskās priekšrocības, infrastruktūras un pakalpojumu pieejamību, lai iedzīvotājiem nodrošinātu ne tikai patīkamu vidi dzīvošanai, bet arī perspektīvas darbavietas. Ķekavas novada ekonomiskā dzīve kļūst aizvien spēcīgāka, un tā dod būtisku pienesumu visai Latvijas ekonomikai,” atzina Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Vizītes laikā Valsts prezidents apmeklēja A/S “Putnu fabrika Ķekava”, kafijas ražošanas uzņēmumu SIA “Löfbergs Baltic”, vannu ražošanas uzņēmumu SIA “PAA”, tehnikas kokmateriālu transportēšanas uzņēmumu SIA “Metsatek”, metāla lāzergriešanas un locīšanas pakalpojumu sniedzēju SIA “EM J Metāls” un dabīgās kosmētikas mājražotāju SIA “Silmachy remedies”.