Par 68 761 eiro izbūvēs ietvi 400 metru garumā

© F64/Attēlam ir ilstratīva nozīme

Skrundā par 68 761 eiro izbūvēs ietvi Raiņa ielā no Pērkona ielas līdz Skrundas pilsētas robežai aptuveni 400 metru garumā, aģentūru LETA informēja Kuldīgas novada pašvaldībā.

Kā norāda pašvaldībā, esošā gājēju ietves viena daļa ir ar sadrupušu asfalta segumu, bet otra ar grants segumu. Būvniecības laikā izbūvēs gājēju ietvi ar betona bruģa segumiem un betona apmalēm, kas veicinās drošu un ērtu pārvietošanos un uzlabos vides pieejamību, kas īpaši svarīgi ir jaunajiem vecākiem, velosipēdistiem un cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Vienlaikus izbūvēs arī apgaismojumu, lai iedzīvotājiem, kuri ļoti bieži izmanto šo gājēju celiņu, lai nokļūtu Sila kapos, radītu drošu, patīkamu un ērtu pilsētvidi.

Būvdarbus pēc SIA "PBT" izstrādātā projekta veiks būvuzņēmējs SIA "Aseg", būvuzraudzību nodrošinās SIA "SB Uzraudzība". Plānots, ka būvdarbi ilgs trīs mēnešus no būvdarbu sākšanas brīža.

Būvdarbi kopumā izmaksās 68761 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), bet būvuzraudzība - 2984 eiro bez PVN.

Latvijā

Vasara ir īsts izaicinājums tehnoloģijām, īpaši viedierīcēm, jo gada siltajā sezonā aktīvāk pavadām laiku ārā, kas palielina risku nomest tālruni uz zemes, saskrāpēt to, iemest ūdenī vai pat pārkarsēt. Piemēram, samircis viedtelefons ir viena no biežāk sastopamajām problēmām vasaras periodā, ar ko saskaras iedzīvotāji. Kas jāņem vērā, lai uzturētu savu viedierīci darba kārtībā visā vasaras garumā, stāsta IKT pakalpojumu sniedzēja “Bite Latvija” Tehniskā atbalsta komandas vadītājs Raivis Ezergailis.

Svarīgākais