Jēkabpils novadā negaisa laikā cietuši māju jumti un grants ceļi

© f64.lv, Lauris Vīksne

Vakar negaiss Jēkabpils novadā nogāzis kokus, bojājis jumtus un grants ceļus, aģentūru LETA informēja novada pašvaldība pārstāve Aiga Sleže. Jēkabpils novadā 30.augusta negaiss visvairāk postījumu nodarījis Viesītes pilsētā un Viesītes pagastā, kā arī Rites, Elkšņu un Saukas pagastos. Spēcīgajā vējā nogāzti koki un nolauzti koku zari, lielgraudu krusa sabojājusi dažas automašīnas, cietuši arī māju jumti, savukārt pamatīgā lietus dēļ vietām grants ceļos izveidojies izskalojums. Kā informēja Viesītes pagasta pārvaldes vadītāja Sanita Lūse, iedzīvotāji pašlaik vēl nav vērsušies pēc palīdzības. Patlaban turpinās teritoriju apsekošana, plašāka informācija būs zināma pēcpusdienā, informēja pašvaldībā.

Jēkabpils novadā 30.augusta negaiss visvairāk postījumu nodarījis Viesītes pilsētā un Viesītes pagastā, kā arī Rites, Elkšņu un Saukas pagastos.

Spēcīgajā vējā nogāzti koki un nolauzti koku zari, lielgraudu krusa sabojājusi dažas automašīnas, cietuši arī māju jumti, savukārt pamatīgā lietus dēļ vietām grants ceļos izveidojies izskalojums.

Kā informēja Viesītes pagasta pārvaldes vadītāja Sanita Lūse, iedzīvotāji pašlaik vēl nav vērsušies pēc palīdzības. Patlaban turpinās teritoriju apsekošana, plašāka informācija būs zināma pēcpusdienā, informēja pašvaldībā.

Latvijā

Finanšu ministrija (FM) kā politikas veidotāja Eiropas Savienības (ES) fondu investīciju ieviešanā kopš pavasara īsteno rīcības plānu administratīvā sloga mazināšanai ES fondu projektu ieviešanā, kas ļauj virzīties uz Ministru prezidentes noteikto mērķi līdz 2026.gadam samazināt birokrātiju par 25%, aģentūru LETA informēja FM.