Pirmdiena, 22.aprīlis

redeem Armanda, Armands

arrow_right_alt Latvijā \ Reģionos

Gaidāmas būtiskas izmaiņas Rūjienas autoostas darbībā

© f64.lv, Vladislavs Proškins

Rūjienas autoostā tiks pārtraukta biļešu tirdzniecība un uzgaidāmās zāles pakalpojumu sniegšana, informē SIA "VTU Valmiera" sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Bulmeistare.

Biļešu tirdzniecības un bagāžas uzglabāšanas pakalpojumu sniegšana tiks pārtraukta jau no 1.aprīļa, savukārt no 1.maija pasažieriem netiks nodrošināta arī uzgaidāmās zāles pieejamība.

Biļetes pasažieri varēs iegādāties autobusā.

Saskaņā ar "Autoostu noteikumiem" VSIA "Autotransporta direkcija" Rūjienas autoostu ir reģistrējusi kā IV kategorijas autoostu, kuras obligāti sniedzamie pakalpojumi ir iespēja izmantot pasažieru platformas un informācijas sniegšana par autobusu kustības sarakstiem, platformu, no kuras atiet un pie kuras pienāk autobuss, autobusa pienākšanas un atiešanas laiku un tā atbilstību kustības sarakstam.

Tā kā noteikumi paredz autoostas pakalpojumu maksas aprēķinā iekļaut tikai tās izmaksas, kas saistītas ar attiecīgās kategorijas autoostā obligāti sniedzamo pakalpojumu nodrošināšanu, "VTU Valmiera" pārtrauc biļešu tirdzniecības, bagāžas uzglabāšana un uzgaidāmās zāles pakalpojumu sniegšanu.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, pasažieru pārvadātājs ar autobusiem SIA "VTU Valmiera" 2021.gadā strādāja ar 6,539 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,8% mazāk nekā gadu iepriekš, un 183 258 eiro zaudējumiem pretēji peļņai gadu iepriekš. Finanšu rādītāji par pagājušo gadu vēl nav publiskoti.

"VTU Valmiera" pieder Valmieras novada pašvaldībai.