Līgatnes pagastā nāvējoši sabraukts velosipēdists; vainīgais no notikuma vietas aizmūk

© f64.lv, Dmitrijs Suļžics

Līgatnes pagastā pirmdien automašīna sabraukusi velosipēdistu, informē Valsts policija.

Ap plkst.21 automašīna "BMW" vadītājs uzbrauca velosipēdistam un aizbrauca no notikuma vietas, neziņojot policijai.

Satiksmes negadījumā bojā gājis velosipēda vadītājs. Savukārt "BMW" automašīnas vadītājs ir aizturēts un policijā sākts kriminālprocess.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka pirmdienas rītā saņemta informācija par avāriju Priekuļu pagastā.

Notikuma vietā bija notikusi vieglās automašīnas un mikroautobusa sadursme. Trīs cilvēki, kuri atradās mikroautobusā no transportlīdzekļa izkļuva pašu spēkiem. Vienu cilvēku, kurš atradās vieglajā automašīnā, ugunsdzēsēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja no spēkrata.

Visi četri cilvēki tika nodoti mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 103 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 15 personas un viena gājusi bojā.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 448 administratīvo pārkāpumu lēmumu, tajā skaitā 149 par ātruma pārsniegšanu un trīs par agresīvu braukšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā ir sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi un četri kriminālprocesi.

Latvijā

Par dārgajām zālēm Latvijā nav jābrīnās, un tam ir racionāls skaidrojums – skarbi secinājumi par konkurences neesamību un ačgārnībām normatīvajos aktos saistībā ar farmācijas tirgus regulējumu Latvijā lasāmi Konkurences padomes atbildēs uz “Neatkarīgās” jautājumiem.

Svarīgākais