Piektdiena, 12.aprīlis

redeem Ainis, Jūlijs

arrow_right_alt Latvijā \ Reģionos

Daugavpilī aiztur Ziemassvētku dekorācijas bojājošu tūristi

© Aivars Ķesteris/F64

Daugavpils pašvaldības policija aizturējusi ārvalstu tūristi, kura bojāja Ziemassvētku dekorācijas, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Daugavpils pilsētas videonovērošanas kameru redzeslokā Vienības laukumā nonāca vairāku personu grupa. Pašvaldības policija konstatēja, ka Ziemassvētku eglei ir norauta dekorācija, viena persona no šīs kompānijas aktīvi to spārda un galu galā dekorāciju arī saplēš.

Informācija par notiekošo tika nodota tuvākajai Pašvaldības policijas mobilajai patruļgrupai, kas sadarbībā ar videonovērošanas posteņa darbiniekiem notvēra vainīgo personu - kādu 1993.gadā dzimušu ārvalstu tūristi.

Daugavpils pilsētas Pašvaldības policija informēja, ka saistībā ar notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process par sīko huligānismu. Par šādu pārkāpumu vainīgajai personai piemēro naudas sodu no 70 līdz 500 eiro.

Galvenā Ziemassvētku egle Vienības laukumā būs skatāma līdz pat 30.janvārim, bet citviet Daugavpils apkaimēs svētku rotājumi pakāpeniski tiek demontēti. Pašvaldības komunālie dienesti jau iepriekš iedzīvotājus aicināja saudzīgi izturēties pret svētku rotājumiem, jo jau vairākkārt neapdomīgas iedzīvotāju rīcības rezultātā bija bojātas svētku dekorācijas.