Liepājā pēc potes rindu ieņem jau pulksten 7, arī citviet veidojas rindas

 
©f64.lv, Dmitrijs Suļžics

Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiek 11 apdzīvotās vietās. Arī Liepājā. Kā informē liepajniekiem.lv, interese par vakcināciju izplenījusies šodien lielu interesi. 

Potēšana sākās pulksten 9 un ilgs līdz pulksten 13 vai kamēr beigsies visas 350 pieejamās ”Janssen” vakcīnas. Pirms pulksten 9 vakcinācijas punktā bija sastājusies aptuveni 200 cilvēku gara rinda.

Vakcināciju sestdien veic dakteres Lailas Atiķes doktorāta speciālistu komanda, kura cilvēku uzņemšanu potēšanas telpās un vakcinēšanu uzsāka jau pirms noteiktā darba laika sākuma.

Viena no pirmajām, kas iznāk no vakcinācijas punkta, ir aizputniece Elīna. ”Stāvēju šeit no pulksten 7 rītā. Šī man bija pieejamākās vieta uz ”Janssen” poti,” viņa norādīja.


”Kurzemes Vārds” novēroja, ka rindā uz vakcināciju stāvēja pārsvarā vidējas paaudzes cilvēku un seniori.

Pēdējās dienās vairākos tirdzniecības centros esošajos vakcinācijas punktos pret Covid-19 veidojas rindas, kas saistīts ar "Johnson&Johnson" vakcīnu pieejamībai, apstiprināja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Inga Vasiļjeva.

Viņa norādīja, ka daudzi cilvēki atlika vakcināciju, gaidot kad atkal būs pieejamas "Johnson&Johnson". "Tagad tās ir pieejamas vakcinācijas centros, tādēļ cilvēki izmanto iespēju savakcinēties. Tirdzniecības centros esošajos vakcinācijas punktos iedzīvotāji var vakcinēties, gan iepriekš pierakstoties, gan arī gaidot rindā," stāstīja Vasiļjeva.

Viņa piebilda, ka līdzīga situācija ir arī izbraukuma vakcinācijās, kur iedzīvotāji gaida rindā tieši "Johnson&Johnson" vakcīnu, kam nepieciešama tikai viena deva.