Komentāri / Neracionāla iecere par grandiozu būvi Madonā
 

31 komentāri

TTo vajadzetu
Madona ar savu estradi parspes Dzintaru koncertzali. Jau sleposhanas un biatlona trase ir, bet baseina nav.
24.februāris, 8:05 Atbildēt
EEzis UK
Patvaldībām gribas tikai naudu apgūt,jo kurā tikai neiebrauc ir strūklakas ,kas pēc pāris gadiem ir apskretušas un apkārtne peļķēs ,jo maksāts dārgi ,bet ko var gribēt par "puscenu". Sporta laukumi ,kuros ir viss,muzika ,elektroniski tablo utt,bet lietotāju nav,dižās "parking place"ir tukšas vienmēr Jo mazāka patvaldība ,jo grandiozāki naudas apguves projekti.
24.februāris, 10:00 Atbildēt
SSandis
Ko var murgot kāds sporta lauku, šogad tik lielie stadionu atpirka, un remontu tik taisīs
25.februāris, 0:02 Atbildēt
SSandis
Baseinu cik sapratu taisās Nīderlandiesi būvēt blakus sporta hallei
25.februāris, 0:00 Atbildēt
OOme
Un kādēļ gan nē??Madonā ir kulturāla pilsēta!
24.februāris, 8:27 Atbildēt
IIeva
Tieši tā - Madona vienmēr ir bijusi kultūras pilsēta, teātra cienītāju pilsēta, ar kuplu pašdarbnieku pulku, ar senām un pamatīgām kultūras tradīcijām. Lai izdodas!!!
24.februāris, 14:53 Atbildēt
LLudiss
Rīgā, Mežaparkā var un Madonā nevar? Lais veicas madoniešiem!
24.februāris, 8:51 Atbildēt
MMermulis
Vai tad visi madonieši ir tādi "kultūras fani"?! Neticu!!! Kam vajag tādu monstru? Un kā būs ar akustiku tik "ribām" bagātā veidojumā? Skaņai ir tāda īpašība-"nākt atpakaļ"!!! Un, ja tas viss ir domāts brīvdabas izrādēm, tad kāpēc viss ir slēgts??? Naudas pašiem nav - Eiropa lai dod... Bet kam Eiropai vienas pašvaldības idiotiski sapņi?! Laimīgus sapnīšus, Madonas pašvaldības darboņi!! Tikai, lūdzu, atmostieties...
24.februāris, 9:10 Atbildēt
DDa nu tādas
Kopš robalti padzina no dap tur no viņas nekas nebija tik ar muti brauc. Labuma meklētāja ielīda domē.
24.februāris, 9:15 Atbildēt
RReplika
No mērogiem nevajadzētu baidīties! Un no drosmīgām iecerēm arī nē!
Bet tikai par pielietojuma mērķiem vajadzēt padomāt.
Ja pastāv iedzīvotāju samazināšanās tendence (par maz jaundzimušie, bet daudzi no jau piedzimušajiem aizbrauc), tad varbūt šādi labiekārtot kapus?
Kapu kultūra mums ir ļoti augstā līmenī un tradīcijām bagāta (kapu svētki utt.) un šāda halle virs kapiem varētu parādīt īpašu cieņu.
24.februāris, 9:19 Atbildēt
TT..........s
Laba ideja,savādi mums tikai stadionus kāteikt spēks ir prātu nevajag var muļķot cilvēkus.
24.februāris, 9:34 Atbildēt
sspeciāliste
Varēs vairāk uzbūvēt ari privātmājas. To Madonas darboņi ļoti labi prot. Protams no estrādes naudas.
24.februāris, 9:55 Atbildēt
SShadowVoice
Ideja kā mūra māja - par ES naudu uzbūvēt da-jeb-ko. Būs pasūtījums, mēs nopelnīsim. savukārt pastalas/nodokļu maksātāji lai pēc tam mēģina to monstru uzturēt un apsaimniekot - tā jau būs viņu problēma un - atkar paverās iespējas smuki nopelnīt.
Viss ir baigi skaisti, tikai kur ir iedzīvotāji kam tāda iecere ir vajadzīga un kur ir iedzīvotāji, kas šādu greznību apmaksās?
24.februāris, 10:01 Atbildēt
IIlze
Parasti es klusēju, bet ne šajā reizē. Gribētu pateikt skeptiķiem, ka visas lietas patiesībā sākas ar sapni, kas pārtop idejā. Ja tā nebūtu, mēs joprojām dzīvotu akmens laikmeta apstākļos. Vērienīgs vai ne, bet šis projekts un tā gala rezultāts Madonai ir nepieciešams. Katra pašvaldība domā, kā attīstīt savu teritoriju, lai cilvēkiem patiktu un gribētos to saukt par savām mājām. Lai nepietrūkst entuziasma ne tikai šim projektam, bet arī citiem noderīgiem plāniem gan novada pašvaldībai, gan mums katram!
24.februāris, 10:06 Atbildēt
ppiekrītu
Tieši tā. Nav ko piebilst.
24.februāris, 11:24 Atbildēt
ZZinošais
Nav nekas pret ideju, bet mēroga(mēra) sajūtai jau nu būtu jābūt ! Jumts ir noderīga lieta mūs mainīgajā klimatā, taču arī tam ir nozīme tikai tad ja šī "noderība" ir lietojama vairāk kā dažas dienas gadā !
24.februāris, 12:22 Atbildēt
EEdza
Ja tu pirms gudri komentēšanas izlasītu tekstu būtu ļoti jauki, tur vasarā ir paradzedzets koncerti, jumts ir pluss jo varēs koncerti notikt arī lietus laikā, un ziemā varēs slidod un hokeju spēlēt, jo tuvākā slidotava ir Jēkabpils
25.februāris, 0:08 Atbildēt
NNovadniece
Pareizi,ja tā domātu visi,tad nebūtu sagruvušu nomaļu un lauku teritoriju,attīstībai jābūt arī laukos.Visu cieņu patreizējiem deputātiem,jo viņi domā par cilvēkiem laukos.
25.februāris, 8:46 Atbildēt
DDzimusi un augusi Madonā
Labs jautājums-kur ir tie, kas apmeklēs šo "Būvi"???? Biju Madonā -sestdienā-ielas tukšas,jā pie "Maxsima" mašīnu daudz.Vai nav pareizāk,lietderīgāk sakopt,savest kārtībā estrādi- nevis mest zemē miljonus....t.i. celt privātmājas .
24.februāris, 10:23 Atbildēt
ppiekrītu
Viss pareizi, lai tik būvē, jo satrunējušos solus var krāsot kaut katru mēnesi, tie ir un paliks satrupējuši. Daudzas novitātes tiek uztvertas negatīvi, bet laiks vienmēr pierāda pretējo. Aiz borta palikušo arhitektu viedoklis, cik nu to par tādu var saukt, ir tikai subjektīvi spriedelējumi, kādus izsauc parastā skaudība. Punkts. Lai veicas madoniešiem.
24.februāris, 11:22 Atbildēt
LLauciniece
Gribētos jau gan,ka ārpus Rīgas nekā nav... Nav ko "visgudrīšiem" no Rīgas iespringt,Madona jau sevi ir apliecinājusi kā pasaules un Eiropas mēroga sporta pasākumu norises vieta(paldies Ikauniekam Gunāram un pašvaldībai), ar kultūras pasākumiem var būt līdzīgi!
24.februāris, 11:51 Atbildēt
TTalsi
Tāda estrāde neprasa lielu uzturēšanas naudu. Nav jau peldbaseins, kas jāapkurina, kur jāsilda un jāfiltrē ūdens. Cita lieta, ja ES naudas devēji pieprasa, piemēram, katru gadu pārkrāsot solus- tāpta kā par ES naudu asfaltetām šosejām pārasfaltēšanu katrus 5 gadus.
24.februāris, 12:28 Atbildēt
KKaža
Savā laikā, kad Jūgendstils uzsāka savu uzvaras gājienu, ar ko tagad pamatoti lepojas Rīga, arī tika nesaudzīgi kritizēts no "klasiķu" puses, bet dzīvo un attīstās arī tagad, Tikai uz priekšu, madonieši.
24.februāris, 12:28 Atbildēt
KKur cilvēki
Kādreiz Madonas estrādē bija tik skaisti ... Vai tiešam tagad ir izcirsti vai izcirtīs visus kokus ,pec ta maketa tas izskatitos briesmīgi , un kur cilvēki , Madona jau šodien izskatās ka es spoku pilsēta ....
24.februāris, 14:22 Atbildēt
SShadowVoice
Elementāri: paņemam pāris hektārus pašvaldības zemes, plānējam, uzberam šķembu, pieslēdzam komunikācijas un piedāvājam jebkuram tur būvēt ražošanu. Līgums uz 20 gadiem BEZ nomas maksas. Un noteikums - vismaz 40 strādājošie uz hektāru ar vidējo algu 1000eur. (+/- nosacījumi maināmi, bet ideja skaidra).
Jap, tas piesaistīs biznesu, radīs darbavietas un nodokļu ieņēmumus. Bet - ko ēdīs tagadējie pilsētas deputāti? Nē jau dēļ algas viņi plēsās lai iekļūtu domē ;-)
Tāpēc pilsētai būtu noderīgs mans plāns, savukārt realizēs - viņu plānu.
24.februāris, 15:12 Atbildēt
ppatiesi
Lai tik būvē, nav ko knauzerēties.
24.februāris, 16:10 Atbildēt
DDina
Pirmais lai saloabo ceļus!
24.februāris, 21:17 Atbildēt
MMadoniete
Būvēs gan un mani mazbērni tur koncertēs,vai nu lielkungiem tas patīk vai ne.Madonas rajons,tagadējais novads, vienmēr ir bijis izcils starp citiem,mums ir lieliski cilvēki gan Varakļānos,gan Ērgļis un Cesvainē,Lubānā, un tagad viņi piepulcēsies Madonai un būs gan cilvēki,gan pašdarbnieki un skatītāji! Nav ko ņaudēt ka nekas nebūs un nenotiks,ne jau vienmēr dzīvosim tā kā šoďien.Bet ja domāsim tikai ņaudētāju kategorijās,tad protams nekas nebūs! Uz priekšu Madonai būt augstākai!!!
25.februāris, 8:52 Atbildēt
VVārds
Vārdi viedi,pievienojos.
25.februāris, 8:53 Atbildēt