Liepājā plāno atklāt "Radisson" viesnīcu

 
©Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency

Starptautiskais viesnīcu tīkls "Radisson" plāno atklāt viesnīcu Liepājā, liecina "Radisson" paziņojums.

Tajā teikts, ka viesnīca "Radisson Hotel Liepaja" atradīsies pilsētas centrā. Viesnīcā būs 90 numuru, restorāns, bārs, divas banketu zāles un divas sanāksmju telpas, kā arī fitnesa zāle un spa.

"Radisson Hotel Liepaja" būs pirmā "Radisson" viesnīca Latvijā ārpus Rīgas, kur ir septiņas "Radisson" viesnīcas un viena tiek būvēta.

"Šāda kalibra starptautiskas viesnīcu ķēdes ienākšana Liepājā ir jauns pavērsiena punkts mūsu viesmīlības nozarei, un, lai to sasniegtu, esam strādājuši vairākus gadus," "Radisson" paziņojumā citēts Liepājas domas priekšsēdētāja vietnieka Ulda Seska sacītais.

Paziņojumā nav teikts, kad plānots atklāt "Radisson Hotel Liepaja" un kādas būs investīcijas viesnīcas izveidē.

Viesnīca Liepājā atradīsies vēsturiskajā jūgenstila ēkā Kūrmājas prospektā 8/10, ziņo laikraksts "Kurzemes Vārds", atsaucoties uz ēkas īpašnieku Oļegu Hramovu. Nama rekonstrukcijas projektu izstrādā arhitekts Agris Padēlis-Līns.

"Radisson Hotel Group" ir viesnīcu grupa ar septiņiem pazīstamiem viesnīcu zīmoliem un vairāk nekā 1400 viesnīcām visā pasaulē. "Radisson Hotel Group" zīmolu portfelī ietilpst "Radisson Collection", "Radisson Blu, Radisson", "Radisson RED", "Park Plaza", "Radisson" un "Radisson Country Inn & Suites". "Radisson Hotel Group" un viesnīcās, kas ir licencētas darboties tās sistēmās, strādā vairāk nekā 95 000 darbinieku.

 

Abonē