Salaspils pusē sadūries vilciens un vieglā automašīna; drīzumā atjaunos satiksmi

 
©F64 Photo Agency

Pēc vilciena Rīga-Lielvārde sadursmes ar automašīnu vilcieni šajā līnijā atsāks kursēt ap plkst.21, pastāstīja AS "Pasažieru vilciens" pārstāvis Egons Ālers.

Ālers pastāstīja, ka vilciena bojājumi izrādījās lielāki nekā sākumā šķitis, tāpēc vilcieni šajā līnijā atsāks kursēt pēc saraksta ap plkst.21.

Viņš informēja, ka daļa pasažieru izvēlējās doties uz Maskavas ielu, izvēloties alternatīvu transportu pārsimts metru attālumā. Savukārt 30-50 pasažieri izvēlējās palikt vilcienā un sagaidīt, kad tas atsāks kustību un aizbrauks līdz Salaspilij. No turienes pasažieri varēs turpināt ceļu ar nākamo vilcienu.

Kā ziņots, šodien pēc plkst.18 uz dzelzceļa pārbrauktuves aiz vilciena stacijas "Dārziņi" notika vilciena un vieglās automašīnas "Audi" sadursme, kurā cieta automašīnas vadītājs.

Pēc negadījuma vilcienu satiksme slēgta abos virzienos, kā arī slēgta automašīnu satiksme uz pārbrauktuves.

Ālers uzsvēra, ka negadījumā iesaistītais ir ekspresvilciens, kas nepietur visās pieturās, tāpēc "Pasažieru vilciens" aicina automašīnu vadītājus un gājējus būt uzmanīgiem, šķērsojot dzelzceļa sliedes, un atcerēties, ka tuvumā esoša vilciena pieturvieta nenozīmē, ka tam būs samazināts ātrums.

Pēc aculiecinieku aģentūrai LETA vēstītā, automašīna traukusies pāri pārbrauktuvei, kad vilciens tuvojies.

 

Abonē