Svarīgi! No rītdienas uz autoceļa Rīga-Ventspils darbosies vēl viens stacionārais fotoradars

 
©Kaspars Krafts/F64 Photo Agency

No svētdienas, 9.jūnija, a/c Rīga-Ventspils,16. km, virzienā uz Jūrmalu tiks veikta satiksmes uzraudzība ar stacionāro fotoradaru, informē Valsts policija.

Likumsargi norāda, ka satiksmes uzraudzība tiks veikta saistībā ar būvdarbu vietā noteikto ātruma ierobežojumu no 90 km/h uz 70 km/h.

Jau vēstīts, ka otrdien sākās būvdarbi Ventspils šosejas sākumposmā uz Jūrmalas šosejas (A10) abām brauktuvēm posmā no gājēju tilta iepretī Babītes ciematam līdz pieejām Jūrmalas caurlaižu punktam, informēja AS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā.

Šonedēļ būvdarbu zonā paredzēts vietām sašaurināt abas brauktuves līdz divām joslām un tiks noteikts ātruma ierobežojumu 90 un 70 kilometriem stundā. No 17.jūnija satiksmei plāno slēgt vienu no brauktuvēm un satiksme abos virzienos tiks organizēta pa otru brauktuvi. Par šīm satiksmes organizācijas izmaiņām tiks sniegta papildu informācija.

Šosejas pārbūves laikā ar reciklētu veco asfaltu tiks pastiprināti ceļa pamati un uzklātas trīs jauna asfalta kārtas. Atjaunos arī nobrauktuves satiksmes mezglā ar Rīgas apvedceļu Salaspils-Babīte (A5).

Būvdarbus veic piegādātāju apvienība "A.C.B." un "Binders" par līgumcenu 22,97 miljoni eiro (ar pievienotās vērtības nodokli), ko sedz valsts budžets. Atbilstoši līgumam būvdarbiem ir atvēlētas 300 kalendārās dienas, un tie tiks pabeigti 2020.gadā.