SVARĪGI! Apmācību laikā pa Rīgu pārvietosies zemessargi pilnā ekipējumā

© F64 Photo Agency

Šajā nedēļas nogalē, no 23. marta plkst. 07.00 līdz 24. marta plkst. 16.00, Rīgā SB izvietojuma teritorijā Vienības gatvē 56, tiks organizētas Latvijas Republikas Zemessardzes l. Rīgas brigādes ZS Studentu bataljona apmācības.

Mācību laikā teritorijā ap Vienības gatvi 56 plānota zemessargu pārvietošanās pa ielām pilnā kaujas ekipējumā ar ieročiem, veicot uzdevumu izpildi.

Tāpat apmācībās SB izvietojuma teritorijā uzdevumu izpildē tiks izmantota salūta munīcija un imitācijas līdzekļi. Vēršam uzmanību, ka mācību munīcija rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību.

Zemessardze atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām mācībām, radītajiem trokšņiem un iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kā arī neiesaistīties mācību norisē.

Latvijā

Pēc pieciem gadiem veselības aprūpes sistēmā varētu trūkt aptuveni 2400 darbinieku, šodien konferencē "Veselības aprūpes cilvēkresursu krīze: Mazās valstis nākotnes risku priekšā" par veselības aprūpes darbaspēka izaicinājumiem un risinājumiem Eiropā norādīja Ekonomikas ministrijas (EM) parlamentārais sekretārs Jurģis Miezainis.

Svarīgākais