Svētdien deguši meži gandrīz 9 hektāru platībā

© Emīls Desjatņikovs, F64 Photo Agency

Svētdien Latvijā dzēsti meža ugunsgrēki 8,9 hektāru platībā, informēja Valsts meža dienestā.

Kopumā reģistrēti septiņi meža ugunsgrēki.

Līdz plkst.20 dzēsti arī 15 pērnās zāles ugunsgrēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta apkopotā informācija.

Jau vēstīts, ka svētdien daudzviet Latvijā pārspēts 13.maija maksimālās gaisa temperatūras rekords, tajā skaitā labots šī datuma nacionālais rekords, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

Ainažos, kur termometra stabiņš bija pakāpies līdz +28,2 grādiem. Iepriekšējā augstākā gaisa temperatūra, kas Latvijas teritorijā reģistrēta 13.maijā, bija +27,5 grādi 1977.gadā.

Svētdien teju visā valstī gaisa temperatūra pakāpās virs +25 grādiem.

Latvijā

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas meklē prombūtnē esošo 2009. gadā dzimušo Nikitu Krupennikovu, kurš aizgāja no bērnu aprūpes centra Rēzeknes novadā un līdz šim brīdim nav atgriezies. Jaunietim ir nosliece uz klaiņošanu.

Svarīgākais