Komentāri / Māte stāsta briesmīgus atgadījumus, kas notikuši bērnudārzā Ozolniekos
 

88 komentāri

EEs
Aidziniet nājās
10.marts, 10:03 Atbildēt
TTaisniba
Aizver savu muti.
10.marts, 10:20 Atbildēt
VVecmamma
Iespundēt mazu, 2gadīgu bērnu bērnudārzā ir cietsirdība. To var attaisnot tikai tad, ja ir nepilna ģimene un nav citas izejas.
10.marts, 10:51 Atbildēt
EElvīra
Audziniet mājās?! Kas tā par atbildi?! Vai tagad vairs neiebildīsim pret nebūšanām, jo mums visu laiku tādi "gudrinieki" teiks: skolojiet mājās, ārstējiet mājās, ražojiet preces mājās- ja kaut kas nepatīk....
10.marts, 10:17 Atbildēt
TTaisniba
Audzinātājas lielāko ties ir nervozs beznaudīgas, neapmierinātas ar dzīvi agresīvas vecenes, kuras būtu japaraudzina ar tādām pašām metodēm tikai jāpalielina spēkā intensitāte redzētu kā tas patiktu.
10.marts, 10:20 Atbildēt
MMakarenko
Mammu, kura ateju sauc par toleti, vajag ignorēt. Stulba aita!
10.marts, 10:28 Atbildēt
PPersonìba.
Lasot komentàru,tà vien liekas, ka esat tà bèrnu darza audzinatàja,auklìte,vadìtaja vai ieinteresètà persona.
10.marts, 11:53 Atbildēt
oopaps
Bernudarza audzinatajas seviski cietsirdigi izturas pret to bernu,ja vecaki interesejas par sistemas kartibu,macibam-nodarbibam,edinasanu utt.
10.marts, 11:14 Atbildēt
MMāte
Par divus gadus veciem bērniem grūti spriest, bet mazliet vecāki bērni nav mājās iemācīti lietot tādus vārdus kā - labrīt, paldies, lūdzu, toties perfekti zina- es gribu, man vajag!!! Tā ir pēdējā laika tendence, tas nāk no ģimenes.
10.marts, 12:31 Atbildēt
EEnzelis
"........iet stāvēt toletē!..." inteliģenta māmiņa , gan.
10.marts, 11:55 Atbildēt
EEfa
Da skolas bieži vien nav ne par mata tiesu labākas-arī tur mēdz strādāt tādas maitas,ka tik turies!
10.marts, 11:58 Atbildēt
AAnita.
Da,maitas tie ir tie īstie vārdi kas visu pasaka par konkrēto cilvēku.
10.marts, 14:14 Atbildēt
ssievietes viedoklis
Izlasot "mātes" vaimanas, gribētu vispirms viņai pašai ieteikt pabeigt pamatskolu - iemācīsies gramatiku, un, cerams, iegūs kaut nedaudz loģiskas domāšanas. Ņemot vērā autores izteiksmes veidu, īpaši neticu nekam no apgalvotā. Ja nu tā ir taisnība, tak audzini savu bērnu pati. Ja spēj. :))
10.marts, 11:59 Atbildēt
jjaa
Pilnīgi piekrītu ''sievietes viedoklim'', jo šodien ir modē neaudzinātus bērnus pēc iespējas ātrāk atdot bērnudārzā, jo mājās, māte ar tādu gramatiku un izteiksmes veidu, nav spējīga savam bērnam neko iemācīt, bet prasīt no audzinātājām un pie katras izdevības sūdzēties.... tā mūsdienās ir goda lieta! neesmu ne skolotāja, ne bērnudārza audzinātaja, bet pavadot mazbērnus, gan uz skolu, gan ''dārziņu'', nākas redzēt tik nemācītus un neaudzinātus bērnus...... Labrīt, vai labdien, retais prot pateikt, jo to nedara pat vecāki, bet sūdzēties un pieprasīt visi prot, pat tāda māmiņa, kura nejēdz uzrakstīt- tualete!!!, bet raksta- tolēte.
10.marts, 12:14 Atbildēt
MMāte
Es Jums arī pilnībā piekrītu.
10.marts, 12:26 Atbildēt
TTā jā.
Glupa tu esi kā slotas kāts.Gribi parādīt ka esi beigusi 4 kases baznīcas skolā (Церковно-приходская школа)- tādas bija arī Latvijas teritorijā cara laikos !?Paskaties pati uz savām kļūdām !
10.marts, 14:17 Atbildēt
VVija
protams ,tas nav mode! Jo vecakiem ir jastrada! un ommes berniem ari vel strada ja vinam ir tikai 52-60 gadi! vecaki labprat vel paturetu 2-3gadniekus majas !
10.marts, 16:35 Atbildēt
MMareks
Pilnīgi piekrītu (rock)
10.marts, 12:22 Atbildēt
OOme
Labi, ka publicēts ar visām “māmiņas” klūdām! Tas daudz ko par viņu pašu liecina. Kurš te melo - tāds būs jautājums.
10.marts, 16:15 Atbildēt
EEs
Gramatika izcila!!
11.marts, 17:13 Atbildēt
HHe
Ozolnieki jau ir pilni ar ķīniešiem.
10.marts, 12:13 Atbildēt
VVecmamiņa
Kaut kas līdzīgs notiek ļoti daudzās pirmskolas iestādēs ne tikai Ozolniekos,bet arī Rīgā,jo visvairāk var terorizēt mazos 2-3 gadīgos,jo viņi vēl ne visu var pastāstīt.Audzinātājām ir izteikta vēlme vēdināt telpas,kad mazie vspēlējas un ārā mīnuss grādu,lai grupā mazāk bērnu,bet ja maksātu ,jo vairāk,jo lielāka alga tad redzētu rezultātu.
10.marts, 12:15 Atbildēt
AAudzinātāja
Nevajadzētu pārspīlēt un vispārināt, par iešanu ārā-mums ir noteikums, ka arī 2-3 gadus veci bērni jāved ārā, ja temperatūra nav zemāka par -10 grādiem, ja nav liels vējš, vai lietus. Pēc Jūsu rakstītā jāsaprot, ka bērniem visu laiku jādzīvo pa grupiņu? Tad vēl- aizskarošs ir sacītais, ka bērnus terorizē, mēs bieži darām to darbu, ko Jūs, vecmāmiņ, savam mazbērnam neesat iemācījusi.
11.marts, 7:49 Atbildēt
sslota
Lai cik nu kļūdaini raksta šī bērna māte , tas nav būtiski ...
Viņa izsaka savu sāpi par bērnu kas iet šajā dārziņā .
10.marts, 12:20 Atbildēt
vvija-ome
nu izklausās ,ka mājās visi audzina bērnus tik nevainojami pareizi, ka prieks,ka bērnudārzā un skolā ar šiem izlaistajiem bērniem un jēlajiem vecākiem jātiek galā ar burvju mājienu.Neviens bērniem ne bērnud. ,ne skolā nevēl sliktu, bet dosim sabiedrībai labi audzinātu cilvēku .Un tas ir jāsāk ar mums pašiem, jo bērns ir ģimenes spogulis.
10.marts, 12:26 Atbildēt
MMāte
Piekrītu.
10.marts, 12:33 Atbildēt
jjaa
Piekrītu. Gadās jau arī bd. vai skolā pa nervozākam pedagogam, jo neviens visur nav perfekts, bet tas ir ļoti reti... Pārsvarā,vecākiem nepatīk tas ''ģimenes spogulis'', tapēc meklē tūlīt vainu citur...Bērns ir atdots MĀCĪBU iestādē, kurā centīsies bērniņam iemācīt to labāko, taču par cilvēku ir jāaudzina mājās, ģimenē !!!!
10.marts, 12:47 Atbildēt
vvecome
Ari manu bērnu (tagad jau pašam bērni) spundēja tumšā tualetē. Un par vārdu nepareizību nav ko uztraukties ari jauniem cilvēkiem brīžiem burti ir nepareizi ierakstīti
10.marts, 12:30 Atbildēt
PPiekrītu
Ari vienā slavenajā Jelgavas bd jaunā skolotāja bļaujot uz bērniem .iepriekšējo nomainīja ,jo it kā netika galā ar disciplīnu .Viņas maiņā ārā pie - grādiem bērniem zābaki vaļā,auss plikas .Vai to vadītāja sēžot un vērojot kameru ierakstus neredz?
10.marts, 12:31 Atbildēt
LLapsa
Vienmēr lasu un brīnos par cilvēkiem .... ( kuri metas virsū personai, bet nesaskata problēmu, kura aprakstīta ) ... Žēl ! Šeit nav runa par māmiņas izglītības līmeni ( varbūt, ka dzīvojusi ārzemes ... nu ieviesusies kāda pareizrakstības kļūda ... nu un ?? ) Iet runa par notiekošo bērnu dārzos !!!
10.marts, 12:33 Atbildēt
aatbilde
Pirmais jautājums ir - vai vispār problēma pastāv. Ja jā, tad tā, protams, jārisina. Tomēr tik ļoti nesakarīga sūdzība liek domāt, ka lielākā problēma vb. ir mātes haotiskajā uztverē un pārspīlējumos.
10.marts, 13:18 Atbildēt
ees...
esmu skolotāja pirmsskolā ar 33 gadu darba stāžu...un strādāju iestādē,kur bērniņi ar īpašām vajadzībām un paliek pa nakti čučēt visu ned....jā-mīļie vecāki-pacenšties vismaz pateikt ,,labrīt un ,,paldies,,...tas taču ir tik saprotami, ,,sūdzaties,bet paši pat parakstīties un elementārās norādes nesaprotat...
10.marts, 12:38 Atbildēt
EES
Ari ira skaitkalnessakumskolas medasa strada loti pavirsi un neskata bernus u berni iet uz sakumskolu slimi
10.marts, 12:39 Atbildēt
aatbilde
Cik tev gadiņu, godātais? Vai nav tā, ka pats gribēji no medmāsas izblēdīt atbrīvojumu no stundām, bet viņa redzēja cauri tavai lētajai viltībiņai? :))
10.marts, 13:15 Atbildēt
oome 1
Kāpēc pazūd komentāri?
10.marts, 12:56 Atbildēt
IIeva
Tādas metodes pielietoja 35 gadus atpakaļ atsevišķās iestādēs, negribu teikt, ka visos bērnu dārzos. Man pašai paveicās ar audzinātājām un attieksmi 35 gadus atpakaļ, bet, tai pašā laikā, vienaudži, atceroties savus laikus, kurus pavadīja bērnudārzā, stāsta apmēram to pašu, ko raksta autore. Tiešām neticami, ka pie mūsdienu stingrās likumdošanas bērnu tiesību un aizsardzības jautājumos vēl kaut kas tāds notiek!
10.marts, 12:59 Atbildēt
MMāte
Tagad ir savādāk - agrāk mums bērnībā prātā neienāca iesist mātei. Mūsdienās, kad māmiņas atnāk pakaļ saviem mīluļiem uz bērnu dārzu bērniņi atļaujās mātēm sist, spļauj un kliegt, bet māmiņas tikai smaida un nevar neko aizrādīt. Es apbrīnoju, kā var tā izturētie pret saviem vecākiem...
10.marts, 13:17 Atbildēt
oome
kas to varetu pateikt tiesi kura bernudarza tas ir Ozolniekos ,vai privataja vai valsts bernudarza,jo uztraucos jo ari man mazbernins gaida rinda uz bernudarzu Ozolniekos.Pagajusaja gada redzeju ,ka audzinatajas ved pastaiga grupinu ar berniem,Berni neiet sakerusies rocinas,bet katrs skraida pa trotuaru gar pasu malu kur soseja un brauc masinas,audzinatajas lielu gabalu aiz berniem 2gabalas sarunajas,bet ja nu berns izskrien uz sosejas ,jo tie bija loti mazini nevairak 2-3gadini,parasti tadi mazini iet pie snorites kas ir pa vidu.kaut ko tadu nebiju redzejusi,vai tiesam Ozolnieku bernu iestadei tas nav zinams,Taka nebrinos ka bardaks ir ari grupina.
10.marts, 13:06 Atbildēt