Komentāri / Piederīgie šokēti, kā izturas pret pacientiem Valmieras slimnīcā
 

17 komentāri

J
Saslimt vecumā nozīmē,ka ar tevi ir cauri.Tagad medicīnā laikam ir tādas vadlīnijas,ka pensionārs nav ārstējams.Arī mums bija saskare ar vienu slimnīcu Rīgā,kur skaidri un gaiši pateica tā:ko jūs gribat,viņam ir 72 gadi,vediet mājās un ļaujiet mierīgi nomirt.Pēc dēla uzstājības,ka vajag tomēr diagnozi,tika izoperēts abscess plaušās un cilvēks dzīvo vēl šodien.Drūmi,ka tāds ir tas veiksmes stāsts Latvijā.
6.marts, 7:14 Atbildēt
VValters
Lai dzīvo bruņošanās budžets, kur nauda vienmēr pietiks un pāri paliks! Nepareiza budžeta sadale valstī un te ir rezultāts.zbet visi baidās to pateikt.
6.marts, 7:42 Atbildēt
hha ha ha
Ej ratā, utainais!
6.marts, 21:19 Atbildēt
PPIEREDZE
Par visiem šitādiem gadījumiem jāziņo Veselības Inspekcijai! Pie regulārām pārbaudēm tad varbūt mūsu brīnumdakteri sāks kaut cik normāli strādāt. Savādāk viņiem ir tikai diagnozes ..vecs..resns un jauniem tā nemēdz būt. Un tā mēs zaudējam savus tuvākos un neviens par to neatbild!!
6.marts, 9:36 Atbildēt
MMāris
Kam sūdzēties? VIŅI VISI VIENĀ MAISĀ. ATBILDE SKANĒS-MĒS NEKO NE ATKLĀJĀM. KĀ TAS IR VISUR UN VIENMĒR.
6.marts, 9:51 Atbildēt
IIlona
Kaut 10x var sūdzēties....atbildes pēc trafareta: pārkāpumi veselības aprūpē nav konstatēti...kaut uz ministriju raksti, vai Tiesībsargam, vai valsts prezidentam- sūdzības tiek pārsūtītas atpakaļ... jēgas nekādas...lai kaut kā atriebtos pāridarītajiem, laikam jaizmanto dūres.
6.marts, 10:05 Atbildēt
PP
Vai paši piederīgie darīja VISU,lai šokā nebūtu?
6.marts, 10:44 Atbildēt
????
Pareizi, vajadzēs no Sandras aizņemties naudu, aiznest sanitaram, mediķiem utt.un nebūs problēmu. Tak tuviniekus nelaida, esot gripa. Bet pēc manas pieredzes, dod vai nedod. Naudu paņem, bet viss pavecam.
6.marts, 11:07 Atbildēt
AAdel
Nedod dievs noklut slimnicaa..kur cilveks bezpalidzigs nomirst iedzivojoties vel n kaites..atnak ar vienu iziet ar vairakam vai ar kajam pa proeksu.domaju ka tas ir.visaas slimnicas..bet miljoni aizplust simtgadem militarajam vajadzibam valdibas pietuvonato piemaksamm..bet nodoklu maksatajiem figa..mja kad vajonis spraga to apkalpoja prieksaa un pakalja...un tauta vel labu veselibu noveleja..kur pateiciba.atmina iisa..jaa redzot sito bardaku ta vien gribas kadam iesaut pa purnu..bet kam.sisteemai.vai masinai kurai 30 slimnieki jaapkalpo
6.marts, 15:20 Atbildēt
eelks
Jā, jā. Arī Rēzeknes slimnīcā notiek tāpat. Uzņemšanā guļ pacients nedēļām. Vai ir jēga taisīt tos lielos monstrus, kur 2-3 stundas stumda un nezina, kurā nodaļā ielikt. Slimnīcas gaiteņi tukši, kur personāls? Tā man aizgāja krustmāte 79 gadu vecumā. Tā ir bezatbildība un alkatība. Veidojot šādus monstrus, kādi labi iedzīvojas. Nedod Dievs, nokļūt slimnīcā!
7.marts, 8:02 Atbildēt
ššokētā
Mans vectēvs šādas attieksmes dēļ arī aizgāja aizsaulē rītu nesagaidījis...bet tas bija Madonas slimnīcā. Pret veciem cilvēkiem tur attieksme identiska...nav kas pasniedz ūdens glāzi vai apslaka lūpas. Naktī diez vai vispār paver durvis,lai apskatītos,vai viss kārtībā. Ja esi vecs,tātad esi norakstāms...un neviens nav ieinteresēts vecos cilvēkus ārstēt,kaut vairumam pirms nonākšanas slimnīcā bij spēku gana,lai turpinātu dzīvot. Nožēlojama attieksme.
7.marts, 8:08 Atbildēt
EEva
Varbūt Jūs varētu iet un pēc sirdsapziņas pastrādāt par aprūpētāju nodaļā ar minimālo algu ,Tāpēc jau tā ir, ka neviens šo darbu netiecas veikt un trūkst personāla, bet tie kuri strādā nespēj visur paspēt, jo arī ir tikai cilvēki nevis roboti.
7.marts, 9:35 Atbildēt
ššokētā
Mana ome šobrīd slimnīcā savā 91 gadus vecumā var dzīvot tikai pateicoties tam,ka pati staigā un ir komunikabla. Ja būtu guļošs cilvēks,būtu tas pats- ne dzērusi,ne apskatīta...vārdu sakot-ja nestaigā,tad jāmirst!
Un paradokss tāds, ka reiz paši no apkalpojošā personāla nonāks šādā situācijā...tad būs par vēlu ko saprast!
7.marts, 8:19 Atbildēt
AAtraitne
Katram sava bēdīgā pieredze. Es varu teikt tikai labāko par Valmieras un Cēsu slimnīcām. Savas pēdējās dzīves dienas vīrs, nu jau viņsaulē, pavadīja Cēsu slimnīcā. Tika gan sakopts, gan padzirdīts, gan izcilāts. Es pati nevarētu guļošu slimnieku izcilāt. Varu tikai apbrīnot to slimnieku kopēju spējas un spēkus, kas strādā ar šādiem slimniekiem.
7.marts, 8:44 Atbildēt
..
Viņus - ārstus, māsas, reģistratūrās neviens nekontrolē. Anglijā gandrīz vai pēc katra apmeklējuma jāaizpilda atsauksmju lapa - kāds bijis apkalpojošā personāla darbs, kādi ieteikumi utt. Un viņi skatās un izvērtē savus darbiniekus. Latvijā tā zivs ir sapuvusi no galvas. Ja tiem tur augšā vienalga, tad arī pārējais personāls strādā kā vēlas.
7.marts, 9:47 Atbildēt
LLauķis
Diemžēl, arī mana pieredze ir tāda, ka, 70 un vairāk gados, jebkurā slimnīcā Latvijā nokļūt ir dzīvībai bīstami. Iespējams, ka ir arī varianti, taču tas, visticamāk, ir par atsevišķu samaksu kaut kam, ej nu tu sazini kam.
7.marts, 12:39 Atbildēt
EEva
Tāda attieksme nedrīkstētu būt no personāla puses,un mūžīgā atruna:,,Kā maksā,tā strādā,,ir jāaizmirst!Tas ir godaprāta un sirdsapziņas jautājums arī slimnīcas vadībai-kā tiek nodrošināti kadri?Kāda ir viņu sagatavotība un pēc kādiem kritērijiem(ne tikai ministrijas noteiktajiem)tiek dots papildus bonuss atalgojumam vai gluži pretēji-tiek samazināts atalgojums par pavirši padarītu darbu?
7.marts, 13:23 Atbildēt