Ogrē pamatīgi izdemolēta ēka; iespējams, vainīgs bijušais īpašnieks
 
©F64

Ejot garām ēkai Ogrē, Zinību ielā 8, garāmgājējiem pavērās visai nepievilcīgs skats – izņemti logi, izlauztas durvis, raksta "ogrenet.lv".

Pirms tam šajā ēkā atradās Ogres novada Pensionāru un invalīdu biedrība. Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis pieļauj, ka tas varētu būt noticis ar bijušā biedrības priekšsēdētāja Jāzepa Janiševa ziņu, kurš aizvadītajās brīvdienās manīts rosāmies šajā objektā.

Janiševs šo ēku savulaik bija patvaļīgi ieņēmis, un tagad tā viņam bija jāatstāj. Iespējams, ka, aizejot projām, Janiševs paņēmis visu, ko uzskatījis par savu īpašumu.

"Tā ir brutāla un patvaļīga rīcība. Ēka ir brīvi pieejama, tajā arī nav atslēgta elektrība. Tā kā blakus ir Ogres 1.vidusskola, ēka pašreizējā stāvoklī apdraud skolēnu drošību. Pašvaldība vērsīsies policijā par tīšu mantas bojāšanu, lai vainīgā persona tiktu sodīta un piedzītu radušos zaudējumus," norāda E.Helmanis.

PA "Ogres namsaimnieks" direktora pienākumu izpildītājs Kaspars Grīnbergs informē, ka šīs dienas laikā Remontu-celtniecības nodaļas darbinieki aiznaglos logus un durvis ar finieri, un padarīs šo ēku nepieejamu. Tāpat tiks atslēgta arī elektrība.