Sestdiena tūkstošiem cilvēku atpūtušies Jūrmalas pludmalēs

© Vladislavs Proškins/ f64 photo agency

Sestdiena tūkstošiem cilvēku bija devušies atpūsties uz Jūrmalas pludmalēm, taču nekādi incidenti nav reģistrēti, apliecināja Jūrmalas pašvaldības policijas Glābšanas dienesta pārstāvis Edijs Pivarūns.

Palīdzību saistībā ar nelielām brūcēm pludmalē saņēmuši divi cilvēki.

Pie iebraukšanas punktiem kūrortpilsētā nav veidojušās būtiskas automašīnu rindas.

Kā ziņots, sestdien daudzviet Latvijā gaisa temperatūra pārsniedza +25 grādu robežu. Arī pludmales pie visām astoņām Rīgas oficiālajām peldvietām sestdien bija cilvēku piepildītas.

Svētdien gaidāms daļēji apmācies laiks bez ievērojamiem nokrišņiem. Gaisa temperatūra svētdien būs +21..+25 grādi, pretvēja piekrastē tā nepārsniegs +17..+20 grādu.

Latvijā

Salauztas mēbeles vai tehnika, sabojātas durvis vai logi un neizmazgājami nosmērēta gultasveļa – šādas nepatīkamas sekas pēc sevis īres mājokļos mēdz atstāt gan īstermiņa, gan ilgtermiņa īrnieki, liecina apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmuma Balcia pieredze. Kā īpašniekiem pasargāt sevi no pamatīgiem zaudējumiem ļaunprātīgas īrnieku rīcības dēļ un kas jāņem vērā, lai apdrošināšana šādos gadījumos segtu visas izmaksas?

Svarīgākais