Komentāri / Kiršteins: piemineklis PSRS jūrniekiem nojaukts leģitīmi
 

8 komentāri

KKrievija
jau velk ar pirkstu līdz katrai ziņai vai katram izteikumam ko latvieši te dara vai runā.Lai tikai varētu baurot,ka visi taisās nabaga krieviem uzbrukt un te uz vietas viņus apspiež.Aizvakar atkal TV raidījumā blēja Gapoņenko ka viņam neļaujot strādāt pat par mežsargu(laikam jau pats dikti grib)bet pilsonību iegūt viņš negribot aiz ideoloģiskiem apsvērumiem.Nez aiz kādiem apsvērumiem viņš te dzīvo?
2.septembris 2016, 9:14 Atbildēt
aaha
šis grib strādāt par mežsargu, lai tiktu pie šaujamā???
2.septembris 2016, 9:27 Atbildēt
IIzolde
Protams. Pamatojumiem un attaisnojumiem vienmēr var piemeklēt kādu no alternatīvām. Jo vienmēr ir bijuši, un būs stulbeņi, leģitīmi stulbeņi un nelabojami stulbeņi. Tāpat - vienmēr ir bijuši un būs nelieši, leģitīmi nelieši un nelabojami nelieši. Gandrīz ceturtdaļa - nu jau ap 400 000 Latviju pametušie bēgļi - acīmredzami tomēr būs nelietības rezultāts.
2.septembris 2016, 9:54 Atbildēt
ŽŽēl
ka tajos 400 000 nav neviens no gaponenko,ždanokas,plinera ,lindermana tipa " cietējiem",laikam jau tos tā vispārējā nelietība neskar,ja viņi iekrampējušies turas uz vietas,toties dūšīgi rej.Vai arī viņiem ir blakus ienākumi,kas neļauj zaudēt fizisko un garīgo formu.
2.septembris 2016, 10:20 Atbildēt
kkukuruza
DV Limbažu nodaļa labāk būtu sakārtojuši partizāņu kapus, nevis katru gadu martā pieteikuši gājienu pie Brīvības pieminekļa, visa viņu darbība atgādīna piektās kolonnas šiverešanu.
2.septembris 2016, 10:38 Atbildēt
KKo
te Krievija gvel'z savu lielkrievu šovinismu zaglis un varmāka iebrūk dzīvoklī apgāna un tad vel izsaka pretenzijas dzīvokļa saimniekam par to ka uzsāk seku novēršanas remontu ! Laiks krievijai atgādināt ka civilzizētās pasaules likumi balstās uz Tiesiskiem principiem ,piemēram no prettiesiskām darbībām neiestājas tiesiskas sekas.
2.septembris 2016, 11:01 Atbildēt
ммакс
русские ничего не забывают
и плату возьмут в своё время
2.septembris 2016, 17:52 Atbildēt
RRust
со стороны это выглядит очень жалким
2.septembris 2016, 20:45 Atbildēt