Liepājā notver viltus policistu

© liepājniekiem.lv

Piektdien, 7. augustā pie Baznīcas ielā patrulējošiem Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekiem vērsušās divas nepilngadīgas persona, kuras ziņojušas, ka pirms brīža kāds vīrietis esot uzrādījis apliecību, stādījies priekšā kā policijas darbinieks un atņēmis naudu, informējis Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš, ziņo liepājniekiem.lv

 “Aizturot iespējamo vainīgo personu un pārbaudot to, atklājās, ka pie tās atrodas jauniešu minētā naudas summa, kā arī jaunieši apliecināja, ka šī ir vainīgā persona. Kā noskaidrojās, tad 1976.gadā dzimušais vīrietis jauniešiem uzrādījis invalīda apliecību,” stāsta policijas pārstāvis, piebilstot, ka vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Latvijā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) saredz iespējamus valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu pārkāpumu riskus, ja bijušais satiksmes ministrs, pašreizējais Saeimas deputāts Jānis Vitenbergs (NA) tiks apstiprināts darbam "Rail Baltica" parlamentārās izmeklēšanas komisijā, aģentūra LETA uzzināja KNAB.

Svarīgākais