Komentāri / Saeimas deputāti taupību neievēro; saņem maksimālas kompensācijas
 

12 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

cc@c
Noriebies lasīt, lielu ietaupījumu nedos. Noņemot pensionāriem, skolotājiem, ģimenēm, tas gan dod lielu ietaupījumu. Kaunējušies būtu. Viss kas attiecas uz 100 "gudrajiem" ietaupījumu nedod.
2.decembris 2009, 9:15 Atbildēt
vvaldis
kad lasi šito nodokļu maksatāju un novaldības puses apcirpto tautu tad tiešam paliek žēl to zagļu , kas drebot apzog cilveku kabatas un dzīvokļus un ja noķers prokurs un izmeklētājs neželos ,bet vel vairāk ja ķers ipasnieks-ribas būs salauztas . Te ,,musu laikmeta prāts un sirdsapzina,,tautas kalpi zog piemiljona gadā ar izgudrotiem un neizgudrotiem argumentiem un vecais komunistu līderis BRESIS aizstāv /diez vai to būtu uzdrošinājies darīt tad -aizstavot valsts mantas izlaupītājus -sen būtu balto lāču kaimiņš redzi viss ir likumigi un tikumigi ARI šodien šai zem ē valda okupanti /un nosava vidus / un viņu skolnieki ,citur kolonijas sabrūk te valda kolonisti
2.decembris 2009, 9:18 Atbildēt
j
nu forši. nav ko teikt
2.decembris 2009, 9:46 Atbildēt
JJuris
Noņemot deputātiem privilēģijas,tas ir piemaksas, tas nedos vajadzīgo fiskālo efektu.Deputātiem vēl vajadzētu daudz reizes vairāk piemaksāt,lai viņi izdomātu,kur rast FISKĀLO EFEKTU.
2.decembris 2009, 10:15 Atbildēt
xxx
Jā, grūti Mirskim, neko teikt uz Ādažiem izbraukāt! Vajag gan mītni Rīgā gan dienesta auto!
2.decembris 2009, 11:04 Atbildēt
GGundars
Es kūk nekādi nesaprotu kādēl būtu jāmaksā kautkādas kompensācijas?
Savu aldziņu saņēmi un punktums, kā visiem normāliem darbiniekiem.
Vai cienijamie deputāti ir kāds izņēmums???
2.decembris 2009, 12:24 Atbildēt
GGundars
Kas tad tas ir 75600 ls par mēnesi! Tie tak mūsu gaišākie prāti!
2.decembris 2009, 12:30 Atbildēt
sskolotājs
Šim Saeimā jāmaksā pat par tualetes apmeklēšanu,jo arī skolotājiem maksā par visu:par pedsēžu apmeklējumu,par vecāku apmeklējumu,par nākšanu uz darbu, par iešanu uz mājām, par pusdienu ieturēšanu,par laikrakstu lasīšanu,gulēšanu darba laikā,veikalu,kino,poliklīnikas uc.iestāžu apmeklējumiem,par braukšanu tramvajā utt.utt.utt.TĀDĒĻ-PALIELINĀT SAEIMĀ KOMPENSĀCIJAS-ja,kautkas nesanāk,ielikt visu KĀRTĪBAS RULLĪ,tad jau nu gan skauģiem būs jāsaprot.
2.decembris 2009, 13:23 Atbildēt
IIgo
Tieši tamdēļ,ka algas ir tik pasakaini skaistas viņiem ir bezgala vienalga kas notiek ar vienkāršo cilvēciņu,kas notiek ar darba tautu,no kuras nodokļu naudas viņi barojas,viņiem tautas sāpe pie dibena gala.Ja tas tā nebūtu,tad kaut viens būtu sacēlis brēku par finansu ministra rīcību pret Vid,kas strādā no sirds,lai šo naudiņu savāktu,tai pat laikā kas notiek vid,kā rīkojas Repše,ar kādiem paņēmieniem notiek nelikumīgi ,vai pilnīgi apstulbinoši lēmumi no ministra puses,tas ir bezatbildība no katra deputāta,no katra ministra puses.Un tautu slauc kā nabagus,arvien tik paceļot jaunus nodokļus,tik jaunus un bezatbildīgus nodokļus.
2.decembris 2009, 13:53 Atbildēt
ees
Kādreiz bija "Truškopības biedrība", kur valdes locekļiem maksāja par piedalīšanos sēdē. Līdzīgi rīkojas Saeimas deputāti - viņi ir ievēlēti strādāt līdzīgi kā citi - 40 stundas nedēļā, tātad alga tiek maksāta par pilnu slodzi un nekādi papildus maksājumi nedrīkstētu būt. Bet viņi to nesaprot un nekad nesapratīs!!!
2.decembris 2009, 14:33 Atbildēt
FFēlis
Pietiek gausties!Vienreiz jāsaņemas un to liekēžu bandu jāizdzenā,jo neko izņemot ciešanas viņi mums nav nesuši.Jānoorganizē referendums par Satversmes maiņu un jāmaina likumdošana,nododot varu tautas vēlētam ministru kabinetam,kā arī palielinot pilnvaras tautas vēlētam prezidentam,ar iespēju tos atsaukt,ja sāk šmucēties.Demokrātija?Tā arī būs demokrātija,jo tas,ko viņi tagad sauc par tādu,ir koruptokrātija un viena liela CŪCĪBA.100 liekēži?Lai iet sūdus mēzt,jo atstumti no budžeta,viņi ātri sāks domāt par virvi un ziepēm!
2.decembris 2009, 16:54 Atbildēt
JJURIS
ATBALSTĪSIM ŠVEICES VĒLEŠANU SISTĒMAS IEVIEŠANU LATVIJĀ.
ĪSTENOSIM DZĪVĒ SATVERSMES TĒZI-VARA PIEDER TAUTAI.
VALDĪBAS VADĪTĀJS IR JĀAPSTIPRINA PREZIDENTAM-PĒC KONKURSA
REZULTĀTIEM.JĀRIKO KONSULTATĪVIE REFERENDUMI PAR POLITIKAS
VIRZIENIEM.VALDĪBAS VADĪTĀJS IZVELAS MINISTRUS UN VEIDO
POLITIKU ATBILSTOŠI PILSOŅU BALSOJUMAM.
2.decembris 2009, 21:07 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!