Komentāri / "Vienotībai" patiesībā ir divi nosaukumi; to veido divas juridiskās personas
 

29 komentāri

hhe, he
tipiski, mahinatori. viena juridiska persona vajadzīga, lai saņemtu valsts finasējumu, otra lai saņemtu "sponsoru" naudu. un katra atbild par saviem tēriņiem atsevišķi. līdz ar to kopējais tēriņu limits partijai ir likumā atļautais x2. žuliki, nekas cits.
6.decembris 2012, 8:10 Atbildēt
iizbrīns
Tā īsti jau parsteigta nebūtu , ja mēs, īstenie tautieši, atkal ievēlētu Vienotību - mafijas astoņkāji!!
6.decembris 2012, 8:18 Atbildēt
ssems
kurš te uzdrošinās iebilst ? Turpiniet slavēt vienotību kā visgaišāko, vistīrāko, visnekorumpētāko utt rižo zeltgalviņu Latvijas vēsturē. Protams, ka viss netīrais tiks nortakstīts uz apvienību, un tā gala rezultātā bankrotēs un pazudīs no reģistra. Un "slavenais" Knābis varēs atkal pateikt, ka tur neko nevar/negrib darīt.Galvenais nosargāt valdīti dombrovskīti un rižo galviņu.
6.decembris 2012, 8:24 Atbildēt
TTu
paskaties, kāda lelle vada to KNAB. :) Vēl pirms neilga laika blondīne kopā ar Vienaldzības pensionāru nīdēju no Čangalienas strēba kopā stipro un fotografējās pie kūkām. Kāds vēl KNAB?
6.decembris 2012, 8:41 Atbildēt
@@
Ir pat vairāki.

Vienotība, Melotība, Vienaldzība, Jenotība, Tautas Partija II.

Tauta ir vērīga.
6.decembris 2012, 8:26 Atbildēt
hhe he
ja tautpartijieši būtu bijuši tik slīpēti un tādā pat daudzgalvainā veidā sadalījušies tad protams nekāds knābis neko nepadarītu!
te viens komentos jau precīzi pateica: ŽUĻIKI!
vēl sliktāk par tautpartiešiem!
6.decembris 2012, 9:11 Atbildēt
TTā ir
Hidra. Divas galvas, abas aprij mūsu Latviju.
6.decembris 2012, 9:22 Atbildēt
vvaldis
valdošā mafija veidota kā astoņkājis ,citur ?italija/ valsts vara mafiju spiež būt pagrīdē vismaz mafijas krustēvus -te kā pēc 1917 gada apvērsuma Krievijā ir pa klusām ,ar blēdišanos u meliem ticis pie varas un turās un vai izdosies kā komunistiem noturēties pie varas 70 gadu -vismaz viņi tā cer,jēdzienus godigums ,demokratija tautas labklājības līmenis tiek nospiests ,izlasiet un pārdomājiet ko vērta ir publikacija te šai takstā par ši astoķāja V inķelu ģimenes lomu valsts dzīvē ,kaut ko atmet šimastoņkajim ,bet rezultats -minista postenis vienai ,otram milzu ,,pensija,,ar smaku Kasmaksā -tas pasūta mūziku ...
6.decembris 2012, 9:27 Atbildēt
HHe he...
Likumīgā un tikumīgā .... he he...

Vienotības kliķe.... hi hi ....

Kārtējo reizi aplaupa valsts bedžetu (tautas maku)... kā jau visiem kemperveidīgajiem pienākas... ha ha...

Kad Delna par šo šmuci sāks brēkt un knābītis sāks krimprocesiņu????????
6.decembris 2012, 9:56 Atbildēt
EESMAIJA
Vairāk kā gluži vienkārši žuļiki. Manās acīs viņi no sākta gala bijuši neliešu banda. Ļoti precīzi lietussargu revolūcijas laikā, (kas patiesībā tika nepareizi nosaukta, vajadzēja - Sorosa astoņkāja , vai Elertes un Putna revolūcija) šajā laikā Imants Kalniņš teica vispatiesākos vārdus, kad sorosieši bļāva - mēs - tauta, Tauta? Viņš teica. Tā nav tauta , tas ir pūlis, kuru sakūdījusi partija, kas citādā ceļā nespēj tikt pie varas, kā apmelojot un aplejot ar riebeklībām savus kolēģus. Vai tagad šim ,,pūlim" acis būtu atvērušās ? Paklausieties tās drebelīgās balstiņas Latvija radio vai balsojumus TV - nebūt ne! Un es sarunās ar apkārt dzīvojošiem redzu - jo alkatīgāks vai garīgi trulāks cilvēks, jo viņš vairāk gavilē līdzi Dombrovska ,,veiksmes stāstam". Un joprojām turpina gānīt tos, kas STRĀDĀJA. MAN IR ABSOLŪTA UN NEMAINĪGA PĀRLIECĪBA - ja būtu ļauts strādāt tiem, kuru izbāzeņus Daugavmalā dedzināja tādi ļautiņi kā sipenieces un dūļi, tad mēs nebūtu tur, kur tagad!!!!!
6.decembris 2012, 9:58 Atbildēt
ttaisni tā -Maijai
100% piekrītu,ka tautsaimniecība esošai varai ir pārāk sarežģīts un grūts uzdevums.
6.decembris 2012, 11:55 Atbildēt
ffox
Piekrītu šim viedoklim pilnībā!
6.decembris 2012, 12:05 Atbildēt
ddemonekrac
Paši vien esam vainīgi,gribējām valdībā, smukos godīgos ģīmjus un ievēlējām.Tagad vienīgais atvērt acis un pašvaldību vēlēšanās izdarīt pareizo izvēli.Vienotībai [visi nav vienādi] lai netiek pie pašvaldību varas.Sāksim ar mazumiņu.
6.decembris 2012, 10:42 Atbildēt
nnamejs-aizliegtais
Domāju, ka komentu kolēģi kļūdās par to astoņkāji. Man, kā bijušam jūrniekam zināms: astokājim nav mugurkaula. Tas, kas kropļo latvisko, kas iznīcināja Rīgas Latviešu Biedrību 1993.gada 18.februāra naktī ir mugurkaulinieks. Domāju, ka tas nav viens (nevajaga novirzīt vainīgā meklētājus no identificējamā parazīta), tie ir rokās sakrampējušies politaktieri, sistēma, organizēts pretlatvisks spēks ar komunistu, čekistu stīvajiem posmiem no galvaskausa līdz postpadomju šakaļastes galam.
6.decembris 2012, 10:46 Atbildēt
nne likums ne taisnība vajadzīga
Protams, kā var partijas biedri sodīt Zaķi, ja paši līdz ausīm iekšā shēmās. Un tādiem gribam uzticēties un nesties pa galvu iekšā eirozonā, lai viņi varētu turpināt savu politiku - ņirgāšanos par valsti un tautu. Tas ir vienīgais, kas "Venotībai"x2 rūp, palikt pie "stūres", kā liela daļa saka - "pie siles".
6.decembris 2012, 11:42 Atbildēt
VVID
Tad jau kasieri arī ir divi. Viens ir pats Kampars, bet kurš ir otrs?
6.decembris 2012, 12:38 Atbildēt
DDVD
Kā tu nezini? Jaunups taču
6.decembris 2012, 12:51 Atbildēt
PPID
Ha, ha. Jaunups jau sen ir atsumts no kasiera pienākumiem, t'āpēc kopā ar Berķi un Vaitaiti nodibinājuši jaunu partiju
6.decembris 2012, 13:08 Atbildēt
FFF
Interesanta situācija. Par neko labu gan šī neinformētība neliecina.
6.decembris 2012, 13:24 Atbildēt
GGG
Lieta ir vienkārša - Vienotība ir ieplānojusi "aprīt" VL - TB/LNNk, tāpēc jau "aizsitusi" potenciālo nosaukumu. Atceries vēl arī, kā kosmopolīte Ēlerte pēkšņi atcerējās nacionālās vērtības, kas it kā ir VL - TB/LNNK jājamzirdziņš
6.decembris 2012, 14:15 Atbildēt
PPVD
Kampars ir viens kasieris, Juanups arī nav nemaz tik tālu atstumts. Zaķis ir trešais un neievēlēšana domē kasierēšanai neko daudz netraucē.
6.decembris 2012, 14:36 Atbildēt
SSOCIĀLI ATSTUMTAIS
... KAS SĒŽ UZ DIVIEM KRĒSLIEM - TAS IZKRĪT CAURI ... UN JO ĀTRĀK , JO LABĀK !
NEJĒGAS UN NODEVĒJI - ZAGĻI BLĒŽI KRĀPNIEKI ! ! !

UN NEKĀDU EIRO LATVIJĀ ! ! !
6.decembris 2012, 14:10 Atbildēt
DDainis
Ja bankrotēs Vienotība,kura no juridiskajām personām bankrotēs. No kā piedzīsim naudiņu? Jeb,tāpat kā no TP-ne no viena?
6.decembris 2012, 14:35 Atbildēt
ēēvalds
Piedzīs no tās, kurai tukša kase. Lai naudiņa ģimenē paliktu
6.decembris 2012, 14:37 Atbildēt
jjonis
Jenoti ir viltīgi zvēri! Re kā var jauki manipulēt ar divām juridiskajām sejām.
Tas viss, lai iestātos beidzot tas tiesiksums.
6.decembris 2012, 14:50 Atbildēt
rrtyr
Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, и многое другое, все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт==> ovbaza.2sms.ru
6.decembris 2012, 15:08 Atbildēt
aalts
Lielākus LV izputinātājus es neesmu redzējis. Rietumu algoti nodevēji!
6.decembris 2012, 15:15 Atbildēt
ggalvas dakteris
"Pēc idejas apvienības juridiskā seja būtu jālikvidē, bet, ja mēs to likvidētu, tad mēs arī pazaudētu to valsts finansējumu, ko esam ieguvuši pēc vēlēšanām.»
Partija viena,bet valsts finansējums par divām partijām,tas pats par ziedotājiem,redziet kā "likumīgi" var apiet atļautos ziedojumu griestus. Vienotība - partiju pūķis ar divām galvām.
7.decembris 2012, 13:34 Atbildēt
aaka
Tālab Jelgavā var īrēt birojam telpas, kuras agrāk tirgotājiem bija pārlieku dārgas
8.decembris 2012, 18:31 Atbildēt