Komentāri / Apstiprināti 11.Saeimas vēlēšanu rezultāti
 

3 komentāri

mmjā
Galīgi nevaru saprast kāpēc tauta tomēr balso par Dzintaru Rasnaču? Tāds glumeklis- balsoja par Klementjevu,uzspļaujot savai partijai, balsoja par prezidentu Bērziņu, uzspļaujot atkal savai partijai, un ja paskatās vecākus laikus- uzlika savu parakstu uz Vinetas Muižnieces viltotā Saeimas komisijas protokola( arī blēdis vai juridisks idiots,kas neskatās,ko paraksta ar augstāko juridsko izglītību). Kas paskaidros?
4.oktobris 2011, 20:57 Atbildēt
IIQ
Zatleristānas hronikas: ZRP un SC oligarha Stjopas kabatā

Ļaunie Zatleristānas žurnālisti jau sen atmaskoja, kura oligarha uzdevumā darbojās un apsardzes firmas licenci zaudēja apsargi - Zatlerhana partijas dibinātāji un sponsorētāji. Patiesībā tāda oligarha Stjopas turklāt nemaz nav. Zatlerhans uzreiz nosauca – oligarhi ir trīs. Tai skaitā labā oligarha Stjopas ienaidnieks ļaunais oligarhs Lemberbeks.

Savulaik ļaunie žurnālisti rakstīja, ka oligarham Stjopam un viņa komandai pieder laikraksts „Teļegraf - akbar”, kura padomē tolaik plecu pie pleca darbojās Jānis Jurkānbeks, Latu Lapsabeks un SC satiksmes ministra kandidāts Vadimo Jerošenkbeks. Lapsabeks nekad nav atmaskojis oligarhu Stjopu, bet viņa pretiniekam Lemberbekam vēltījis veselu grāmatu. Nejaušība, protams, Lapsabeks ir neuzpērkams un to nu gan zina visi.

Iespējams, ja oligarham Stjopam vajadzētu tikai savu cilvēku par Satiksmes ministru, ZRP nepieņemtu dramatisku , bet negrozāmu lēmumu ievilkt SC valdošajā koalīcijā. Bet oligarhs Stjopa nav sīkumains – viņš grib VISU varu. Forši būt oligarham, kam vairākums Zatleristānas saeimā. Var sastādīt pareizu valsts budžetu. Ar to arī apsveicam.

Atruna: Zatleristānas hronikas ir literārs darbs. Jebkuras sakritības starp Zatleristānas un citu valstu varoņiem ir tikai nejaušība.
4.oktobris 2011, 22:23 Atbildēt
MMarčiks
Nepagāja ne 3 nedēļas, ka balsis jau saskaitītas :D
5.oktobris 2011, 0:34 Atbildēt