Saeimas vēlēšanās plāno piedalīties 3881 no 4666 balstiesīgajiem ieslodzītajiem

Saeimas ārkārtas vēlēšanās Latvijas cietumos sestdien pieteikušies balsot 3881 no 4666 balsstiesīgajiem ieslodzītajiem, norāda Ieslodzījuma vietu pārvalde.

Kopumā Latvijas cietumos ir 6582 ieslodzītie.

Visvairāk pieteikušies balsot Rīgas Centrālcietumā un Daugavgrīvas cietuma ieslodzītie – attiecīgi 904 un 674.

Vēlēšanu dienā cietumus apmeklēs Tiesībsarga biroja pārstāvji, starptautiskie novērotāji un Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) pārstāvji.

Lai iepazītos ar partiju piedāvājumu, ieslodzītajiem bija pieejami oficiālie CVK materiāli. Tāpat par vēlēšanām varēja uzzināt no preses, radio un televīzijas.

Latvijā

Krimināllietu pret deviņām personām, tostarp vienu no zināmākajiem Latvijas organizētās noziedzības līderiem Juriju Spiridonovu Ekonomisko lietu tiesa plāno turpināt skatīt 4.septembrī plkst.15, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Svarīgākais