Komentāri / Bezmaksas izdevumā "Štokenberg, pietiek!” tiks atmaskota tieslietu ministra darbība
 

9 komentāri

ssuper
Sitadi gajieni vienkarsi bus super! Mes veletaji visu varesim uzzinat par siem liskiem....savadak ka tiks deputatos ta tik darisies pa savam......atbalstu so gajienu! Paldies tai privatajai personai!
14.septembris 2011, 10:10 Atbildēt
VVideo par šo tēmu
http://www.youtube. com/watch?v=wTNOpyhzSsc
14.septembris 2011, 10:30 Atbildēt
ffiksais
Biogrāfiski fakti-kā es kļuvu par"trekno runci"atreferējums,malači.
14.septembris 2011, 10:44 Atbildēt
NNū ja
Izskatās ka Štokenbergs kādam ir ļoti smagi uzkāpis uz varžacīm.
14.septembris 2011, 11:04 Atbildēt
GGāga
kaut kā dumji...
14.septembris 2011, 11:05 Atbildēt
ggrieze
Tas nav nekas vairāk,kā apmaksāta nomelnošanas kampaņa.Štokenbergs patiešām ar savu darbu ir uzkāpis uz varžacīm tiem,kas grauj Latvijas ekonomiku,nodarbojoties ar kontrabandu.Viņš ir bijis visu laiku labākais tieslietu un iekšlietu ministrs un īsā laikā paguvis veikt nozīmīgas pārmaiņas šajās jomās.
Paldies jāsaka viņam par šo darbu.Bet to ka Lapsa danco tiem,kas pasūta mūziku (maksā piķi) visiem ir zināms.Bet jācer uz tautas veselo saprātu ,lai cilvēki spētu atšķirt valsts attīstībā ieinteresētus cilvēkus no pērkamām prostitūtām ar mēslu spaiņiem padusē.
14.septembris 2011, 12:35 Atbildēt
BBuba
Maniakālais spīdums Lopato Lapsāna acīs kļūst arvien pamanāmāks - varbūt laiks uz Aptiekas ielu pārbaudīties? man būtu interesanti parisināt ķēdīti no BEIGU gala - Air Flik nolaupīšana > Kampara noēšana > Auguļa pirms trīs mēnešiem "viss štokos,Kampars maita" > Kampara saceltā trauksme. Tātad - kas Lapsānam ēdienkartē pasūtīja un apmaksāja Kamparu?
15.septembris 2011, 9:23 Atbildēt
LLaila
Njaa...sākumā man likās, ka tiešām taisnības cīnītāji uzradušies. Bet šonedēļ, redzot tos plakātus Rīgā, dzirdot par avīzi visā Zemgalē un redzot vakar reklāmas LNT, sapratu, ka tiešām, acīmredzot, Štokenbergs ir bijis labākais ministrs šīs valdības sastāvā, ja tāda nauda ir izgāzta uz šo nomelnošanas kampaņu. Speciāli arī aizbraukšu uz Jelgavu un ielikšu viņam treknu plusu.

Un, kā tur beidzās ar Liepnieku un digitālgeitu?
15.septembris 2011, 10:13 Atbildēt
VVēlētājs
Mani gan vairāk interesē,kur palika "Sabiedrības citai politikai" un "Pilsoniskās savienības rosinātais progresīvais ienākuma nodoklis!?
15.septembris 2011, 10:51 Atbildēt