Komentāri / Daži "Vienotības" deputāti apsver iespēju atbalstīt Rasnača atlaišanu
 

6 komentāri

MMr.Susurs
Nu lai man pirmais pasaka , ka man nav Taisnibas. Rasnachs gan vel dinozaurs no LNNK laikiem, bet jau vairs galigi nevelk. Ta ka butu laiks prasties. ne tu tos jaunos NA pederestu parmacisi, ne ari vairs ko izveidot varesi. Jaaizziet ar cienu. Kas vispar ir libanietis Latvija? Nekas nav. Visa vina politiska karjera caur gultu.. Murniece ievilks sho kemu ne tikai gulta , bet ari politika... Kadel man arabs ne varda nepateiks? Un ne jau tadel , ka esmu launs, bet sapratis, ka es varu ari neadekvati rikoties. Nu bet pensis Rasnachs ko var. Klausities suda imigranta vardus un neatbildet... Laiks politiku veidot, bet laiks ari politiku TV verot...
13.jūnijs, 19:44 Atbildēt
JJonjs
cik viss pretigi un zemiski,kursh uz kuru pusi sliecaas. Nevienu no shiem liekeezhiem neintreresee tautas probleemas. Vinji luur no zm pieres un doma viena vinji shaurajaas pieritees,ka vel ilgaak notureeties pie siles. Shausinoshi pretigi.
13.jūnijs, 20:31 Atbildēt
MMr.susurs
Nav ko politika tik smagi list.. Vienkarshi no visa ir jaatpushas un tadel ielikshu vienu no savam milajam dziesmam Aishai ir labas dziesmas, bet ne katram :))) youtu.be/OThaeND8_Fc
13.jūnijs, 20:34 Atbildēt
ssobibors
Sen vajadzēja patriekt to Grūtupa - Šubrovska laiku tiesu korumpantu Rasnaču. Daudziem sagādājis lielas nelaimes. Mēslīgais ēzelis.
13.jūnijs, 20:59 Atbildēt
RRepublika
TB/LNNK tagad atklāti zags uz nebēdu, tik un tā visi viņus uzskata par zagļiem un vēlēšanās 5% barjeru nepārvarēs, tā ka jāzog kamēr var un ir deputāta imunitāte.
13.jūnijs, 23:43 Atbildēt
aaka saka
Man gan liekas, ka maksātnespēja sistēma ir pat pārāk labi sakārtota. Tā pat ,kā savulaik prihvatizācija, kad vieni kļuva par miljonāriem. Vienīgi ir cenšanās tirgu pārdalīt.
14.jūnijs, 11:00 Atbildēt