Komentāri / Ģenerālprokurors izteicis savu prognozi par Saeimas vēlēšanām
 

8 komentāri

MMr.Susurs
Kadam Latvija jumts ir aizbraucis. Cik atceros, Latvijas likums vispar aizliedz prokuraturas darbiniekiem komentet politiskos notikumus. Pat sikus partijas biedru kivinus, nemaz jau nerunajot par veleshanam
13.februāris, 22:16 Atbildēt
RReņka
Nu un, redz kā var!
14.februāris, 0:23 Atbildēt
SSencis
Nu un ko tad ši patieca. Ka būs izcili ntīra cīņa. Tas taču nav nekāds jaununms un nekāds noslēpums.
14.februāris, 0:50 Atbildēt
EEriks
Zapojā?
14.februāris, 1:20 Atbildēt
TTas nav nekas jauns.
Kremļa krievnacisti un imperiālisti darīs visu lai atgūtu kontroli pār Latviju. Neļausim viņiem to panākt !
14.februāris, 1:51 Atbildēt
j
Pirmie, kas uzsāka izcili netīro cīņu, bija lembergoīdi Dreiblats un Rozenbergs, kas sakompilēja ģenerālprokurora interviju tā kā to vajadzēja viņu saimniekam, radot priekšstatu, ka Kalnmeijers ir teicis to ko patiesībā mekad nav teicis!
14.februāris, 5:51 Atbildēt
NNevajag būt prokuroram,
Lai saprastu vēlēšanu rezultātu, jo 28 gadu laikā mūsu Valsts valdības ir novedušas pamatiedzīvotājus līdz pēdējam izmisuma brīdim. Ja Kučinska k-gs ar savu MK neiesaldēs elektroenerģijas blēžu OIK, kamēr tiks noskaidrota tā likumība, ļaus ievest Latvijā darbaspēku ,lai atkal pazemotu palikušos Latvijas pamatiedzīvotājus, kas nav aizbraukuši citur, bet lielākā daļa strādājot par grašiem, sabeiguši veselību, bet tagad saņem minimālo pensiju.Jaunatne, kas pabeidzot augstskolu vēl ir spiesta pamest savu zemi, pateicoties Latvijas likumdošanai un sociālajai nevienlīdzībai, augsto birokrātiju ministrijās, mazais atalgojums par padarīto darbu.
14.februāris, 6:55 Atbildēt
NNeticīgais
es jau trešo gadu neeju balsot un nākošās saeimas pārvēlēšanas ignorēšu pilnībā: dēļ cilvēku izmešanas uz ielas, ja nav naudas dārgajai apkurei un dzīvo denacionalizētās ēkās, dēļ mistiskās e-veselības un 1%,3% un 5% iekasēšanas priekš ārstu algām, dēļ ne-Ekonomikas ministrijas noteiktās atbalsta naudas iekasēšanas OIK-am un jaudai,u.t.t.
Domāju, ka man vispār nevajadzēja iet uz barikādēm, ja tagad notiek tāda naudas "izspiešana" no cilvēkiem, kam ir jumts virs galvas! Ja dzīvotu mežā kā partizāns, tad nekā no manis nedabūtu!
14.februāris, 17:42 Atbildēt