Komentāri / Ja Dombrovskis neieklausīsies, TP var pamest valdību
 

11 komentāri

jjanis
Pareizi,TP iesniegtie priekslikumi jaapspriez tikai koalicija.Nekadas vienpusejas vienosanas.Kads tad plans bija dizenam vadoniem Kalvitim un Slakterim?Vai ekonomikas sagrausanas plans? Un ko tad Golde tur dara?
12.marts 2010, 8:41 Atbildēt
ččiepa
Ja nebūs vienošanās, turpināsies tirgus. Te vajadzīga stingra roka un Dombrovskim reāla apņemšanās aiz cipariem saskatīt ekonomiskos procesus. Un vēl pārliecība par sevi, tad nebūs jāklanās SVF un jānes tā mētelītis un jāpadod portfelītis lai izpelnītos kādu uzslavu.
12.marts 2010, 8:53 Atbildēt
ppilnīgs sviests
Solvita savā paštaisnībā ar Lemberga svētību nogāzīs Lācīša valdību.
Tad ko mums? Smieties vai raudāt par šīs sievietes muļķību?
12.marts 2010, 8:49 Atbildēt
NNudien
Šķēle ar sviem "plāniem" mums ir labi zināms. Un viņa personīgās intereses tāpat... :(
12.marts 2010, 8:50 Atbildēt
ffricis
Gribētos dzirdēt finansista Slaktera viedokli! Varbūt Šķēle bīda projektus bez viņa ziņas?
12.marts 2010, 8:50 Atbildēt
ppensionārs no laukiem
Tautas partija kašķēšanos uzsākusi un nebeigs. Vienalga, vai prasības un ultimāti tiks pildīti vai nē. Būs jauni. Tāpat kā Krievija - nekad neliksies mierā par cilvēktiesībām Latvijā. Tautas partija ir ilgstoši pie teikšanas (koalīcijā arī tagad). Valsts novešana līdz bankrota slieksnim - viņu paveiktais. Novēlu Dombrovskim turēt muguru taisnu un neklausīties uz padomdevējiem, ekspertiem, kas valsts lietas cenšas pielāgot savam biznesam. Izturību! Arvien vairāk cilvēku sāk apjēgt, kas gudrajiem ekspertiem: šķēlem, Šleseram, Lembergam, Godmanim un viņiem līdzīgiem aiz ādas.
12.marts 2010, 8:57 Atbildēt
ppievienojos!
pensionāri vienīgā Dombrovska cerība. Kurš cits balsos par stabilitāti bedres dibenā?
12.marts 2010, 9:00 Atbildēt
ččiepa
Neviens no JL elektorāta nekomentē pēc būtības, ar to apliecinot, ka ir tikai sakūdīts kliedzēju bars. Vai kāds ir lasījis to programmu TP mājaslapā?
Un pagaidām jau nav alternatīva sistēmiska plāna nevienam citam, Šķēle atkal pirmais.
12.marts 2010, 8:57 Atbildēt
EESMAIJA
VISAS TP prasības ir pamatotas.
1. NEPALIELINĀT NODOKĻUS - vai kāds varētu protestēt pret šo prasību?
2.VAI MINISTRIJU SKAITA SAMAZINĀŠANA (kuras savā pirmajā premjerēšanas laikā kā sēnes pēc lietus izaudzēja pats REPŠE) nebija jāveic jau sen, krīzei sākoties?Vai kāds varētu protestēt pret šo prasību?
3.VAI DAĻAS VALSTS FUNKCIJU DELEĢĒŠANA PRIVĀTAJAM SEKTORAM NEBŪTU PAREIZAIS SOLIS? No budžeta atslogošanas skata punkta. Tikai kā tas ietekmēs iedzīvotāju maciņus, jo privātais sektors par pakalpojumiem var prasīt maksu , kas nebūs nevienam pa kabatai. Par šo priekšlikumu būtu vajadzīga lielāka skaidrība.
4.2011. GADA BUDŽETS LĪDZ 1. SEPTEMBRIM. Krīzes apstākļos un valdībai, kas savā darbībā līdz šim ir balstījusies TIKAI uz meliem, tā ir normāla prasība un citādi nemaz nevar būt. Jo tad atkārtosies jūlija variants - pirms vēlēšanām viens pēc vēlēšanām cits. Vai kādam tas būtu nepieņemami.
5.PRASĪBA REALI SĀKT DARBOTIES VALSTS IZAUGSMES ATJAUNOŠANAI.- Vai kādam būtu kas pret to?Ir pēdējais laiks kaut ko darīt, ja negribam vēl trakākas lietas piedzīvot.

Visiem, kas te jau asina zobus, lai sāktu riet TP ES IESAKU NĀKT KLAJĀ AR CITIEM PRIEKŠLIKUMIEM. Samazināt par 50. % pensija? Vēl atlaist no darba pāris simtu tūkstošu? Atņemt vēl neatņemtos pabalstus? Palielināt nodokļus tik tālu, ka visi uzņēmēji aizmuks uz citām valstīm? Samazināt algas , lai vēl palikušie nevarētu uzturēt ģimenes? Slēgt vēl atlikušās skolas , lai bērni brauc mācīties uz citām valstīm? Cik aizbrauks? Medicīniskie pakalpojumi jau ir pašiem pilnībā jāatmaksā, kādas ir sekas paklausaties ,ko saka ārsti, ja vēl paši neesat izbaudījuši uz savas ādas. Visu minēto Dombrovskis sauc par augšupeju no krīzes un jūs, kas te aprej tos, kas nāk ar prsību to visu pārtraukt, viņam ticat.
12.marts 2010, 9:00 Atbildēt
IIlmis
Lai TP noliek savus deputātu mandātus. Valsti noveda līdz krīzei.
12.marts 2010, 9:53 Atbildēt
SSmuidronis
Projekts nav vērts pat tā papīra, uz kura tas uzrakstīts. Projektu Dombrovskis var izlietot tā, kā to darīja ātrvilcienā kadets Bīglers ar savu kauju projektu
12.marts 2010, 10:39 Atbildēt